Nový způsob dobíjení: U O2 vám už nikdy nedojde kredit

Kdo používá k volání předplacenou kartu, zná ten pocit – kredit může dojít v tu nejnevhodnější dobu, zrovna když není v blízkosti žádný obchod nebo bankomat. O2 od 15. března rozšiřuje možnosti, jak takovým situacím předejít.

Novinkou je možnost dobíjet kredit platební kartou prostřednictvím hlasového automatu na telefonním čísle *19, a to bez jakékoliv registrace. Tato služba usnadní dobíjení lidem, kteří nemají možnost pravidelně se připojovat k internetu. Stačí zavolat na tuto zabezpečenou linku, vyplnit telefonní číslo určené k dobití, částku a číslo platební karty. Vzápětí přijde potvrzení o dobití kreditu.

„Platební kartu má dnes téměř každý, stejně jako mobilní telefon. Nyní je možné přednosti obou spojit a předplacenou O2 kartu dobít prakticky odkudkoliv prostřednictvím jednoho krátkého telefonátu,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Další novou možností, jak se vyhnout problémům s došlým kreditem, je nastavit si automatické dobíjení zvolenou částkou při poklesu zůstatku kreditu pod 50 Kč. K nastavení této služby stačí zákazníkovi zaregistrovat si svou platební kartu na zabezpečeném portálu O2. Při registraci své platební karty získá každý zákazník 20 % kreditu navíc k prvnímu dobití.

Se zaregistrovanou platební kartou lze také nastavit pravidelné dobíjení kreditu ve zvolený den v měsíci nebo dobíjet kredit přes bezplatnou SMS. Z platební karty může uživatel jednoduše dobíjet kredit nejen sobě, ale i svým blízkým s O2 kartou – sám přitom ani nemusí být klientem O2.

Registraci platební karty a dobití lze provést na www.o2.cz/onlinedobijeni a na www.odmenazadobiti.cz/dobijeni nebo prostřednictvím linky *19.

Nová O2 karta sada s telefonem Samsung E1081Ta víkendovým voláním zdarma

box V nabídce O2 se v prvních dubnových dnech objeví nová předplacená sada s mobilním telefonem Samsung E1081T. Tato sada bude k dostání za 495 korun včetně O2 karty s kreditem 150Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Téměř 700 dobrovolníků ze společnosti Telefónica pomáhalo po celé ČR

Samsung E1081T

  • jednoduché uživatelské rozhraní
  • dlouhá výdrž baterie
  • vestavěná svítilna
  • paměť na 300 SMS a 500 telefonních čísel

Při jakémkoli dobití O2 karty z této sady získá zákazník zdarma víkendové volání
a SMS do sítě O2 (mobilní i pevná síť) po dobu čtyř následujících víkendů. Každé další dobití tuto výhodu opět aktivuje na další čtyři víkendy.

Odměna za dobití

Každé dobití kreditu je zároveň vstupenkou do programu Odměna za dobití. Nikdo neodejde s prázdnou – každý zákazník získá buďto jednu z garantovaných cen jako je volání nebo SMS v síti O2 zdarma, nebo jednu ze stovky denních věcných odměn. Navíc se mohou zákazníci zúčastnit soutěže o hlavní cenu měsíce v minimální hodnotě 100 000 Kč. Více na www.odmenazadobiti.cz.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile uvede nejrychlejší mobilní internet

T-Mobile jako první operátor v České republice nabídne zákazníkům ve své 3G síti technologii HSPA+ 42, která umožňuje stahování dat rychlostí...

Zavřít