Velikonoční šílenství u O2: dvě odměny za jedno dobití a soutěž o zájezd na olympijské hry v Londýně

O2 přináší uživatelům předplacených karet mimořádnou nabídku výhod. Od 5. do 15. dubna získají všichni zákazníci, kteří uplatní svůj unikátní kód získaný při dobití kreditu, najednou hned dvě odměny z programu Odměna za dobití. Navíc mají šanci získat čtyřdenní zájezd na olympijské hry v Londýně pro dva včetně kapesného a kompletní oficiální kolekce oblečení, kterou pro české sportovce připravila firma Alpine Pro.

Každý zákazník s předplacenou kartou, který si ve stanoveném období dobije jakoukoliv částkou a zadá kód na www.odmenazadobiti.cz, vstoupí do hry hned o dvě odměny, mezi něž patří například volné minuty a SMS v síti O2 nebo slevy na nákupy u partnerů. Získat lze také věcné ceny jako je notebook SONY Vaio nebo herní konzole PlayStation. Ze hry neodejde nikdo neodchází s prázdnou, každý kód vyhrává,.

Zájezd na olympijské hry do Londýna – více než All Inclusive
Pokud se zákazník po dobití zaregistruje, vstupuje také do tipovací soutěže o Hlavní odměnu. Tou je v dubnu letecký zájezd pro dva na olympijské hry v Londýně pro dva – včetně kapesného 200 liber a kompletní oficiální kolekce olympijského týmu od firmy Alpine Pro.

V rámci velikonočního šílenství se možnost vyhrát Hlavní odměnu zdvojnásobuje. Každý, kdo si dobije, může tipovat dvakrát, a při dobití za více než 400 korun dokonce čtyřikrát.

O co se soutěží

Ve spolupráci s partnerem Alpine Pro nabízí O2 jedinečný zážitek – čtyřdenní letecký zájezd na olympijské hry v Londýně včetně oficiální kolekce oblečení českcýh sportovců a kapesného pro dvě osoby.

Zájezd zahrnuje leteckou dopravu z Prahy do Londýna a zpět včetně letištních poplatků, 2 noclehy se snídaní, transfery z letiště do hotelu a zpět na letiště,
3 vstupenky na sportoviště, 2 vstupy do Českého domu, drobný dárek s oficiální tematikou, asistenci průvodce, komplexní cestovní pojištění a zákonné pojištění proti úpadku CK.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 dává bonus při výměně starého mobilu za nový s podporou 4G LTE

Výherce dále získává vybavení z oficiální kolekce pro olympijské hry v Londýně. Tato kolekce vznikla na základě inspirace obrazem Dvoubarevná fuga světoznámého českého autora Františka Kupky. Užití motivu na oficiální kolekci je symbolické – propojuje svět umění, sportu a české národnosti.

Součástí hlavní výhry je tedy i oficiální vybavení složené z bundy, kalhot, trička, bot, tašky, batohu, organizéru, kšiltovky, šátku 8 v 1, brýlí, peněženky, obalu na telefon, pláštěnky, hrnečku a láhve na pití, to vše pro oba účastníky.

Navíc ještě bude výherce vybaven kapesným v hodnotě 200 liber.

...

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone představuje aplikaci Můj Vodafone

Díky nové aplikaci Můj Vodafone mohou mít nyní zákazníci aktuální přehled o telefonním účtu pohodlně přímo ve svém smartphonu. Aplikace...

Zavřít