Vodafone představuje aplikaci Můj Vodafone

Díky nové aplikaci Můj Vodafone mohou mít nyní zákazníci aktuální přehled o telefonním účtu pohodlně přímo ve svém smartphonu. Aplikace umožňuje využívat nejdůležitější funkce Internetové samoobsluhy Vodafone a je k dispozici pro telefony s operačními systémy Android a iOS.

Aplikace Můj Vodafone je zdarma, její stažení nebude zákazníky nic stát a zároveň se jim při jejím využívání v České republice ani v zahraničí nebudou čerpat data z FUP limitu. Aplikaci mohou kdekoli ve světě využívat i zákazníci, kteří nemají aktivovaný datový tarif.

Můj Vodafone nyní obsahuje:

  • Chytrý přehled – informace o útratě za služby před vystavením Vyúčtování
  • Čerpání dat – informace o přenesených kilobytech a čerpání v rámci datového balíčku
  • Poslední vyúčtování – informace o stavu a výši posledního Vyúčtování u zákazníků s tarifem, či o výši kreditu a jeho vypršení u zákazníků s předplacenou kartou
  • Dodatečný FUP limit – možnost dokoupení dodatečného FUP limitu k internetovému balíčku

„Během několika málo týdnů rozšíříme aplikaci o další užitečné funkce, jako například informace o čerpání hlasového a SMS balíčku. Budeme se zaměřovat hlavně na ty funkce, které si nejvíce přejí zákazníci a podle jejich zpětné vazby budeme další možnosti využití do aplikace postupně doplňovat v průběhu celého roku,“ řekl Peter Baláž, manažer on-line péče o zákazníky Vodafonu.

Aplikace Můj Vodafone umožňuje i trvalé přihlášení, takže telefonní číslo a heslo stačí zadat pouze jednou.

Aplikace je v současné chvíli zdarma ke stažení v App Store na http://itunes.apple.com/cz/app/muj-vodafone/id509838162?mt=8

a v Google Play na https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zentity.vodafone

Do budoucna bude Můj Vodafone k dispozici i pro telefony s operačním systémem Windows Phone 7 a také ve verzi optimalizované pro tablety.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone otevírá registraci pro zájemce o koupi iPhone 4

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone se opět přidá k Hodině Země

Vodafone se letos znovu připojí k akci Hodina Země a 31. března ve 20:30 na hodinu na nezbytné minimum sníží...

Zavřít