Nadace Vodafone podpořila unikátní inscenaci s handicapovanými tanečníky

Nadace Vodafone finančně podpořila přípravu inscenace SIMULANTE BANDE souboru VerTeDance, která ukazuje možnosti pohybového vyjádření zdravého a fyzicky handicapovaného performera. Tento unikátní projekt vznikl ve spolupráci s Divadlem Archa, kde se také koná premiéra, a to dne 29. dubna 2012 od 20:00.

Choreografky Veronika Kotlíková a Tereza Ondrová ke vzniku své nové choreografie říkají: „Omezený pohyb se pro nás stal inspirací a hnacím motorem a pro laiky často neviditelná omezení tanečníci přetavili do neuvěřitelných výkonů,“ a dodávají: “Klademe si za cíl upozornit na množství problemů, se kterými se handicapovaní lidé den co den potýkají ve snaze žít “normálně”.”

Taneční skupina VerTeDance vznikla v roce 2004. Uskupení tvoří tanečnice a choreografky Veronika Kotlíková a Tereza Ondrová a světelný designér Pavel Kotlík. Pro představení SIMULANTE BALANTE vznikl i vůbec první taneční vozík, který je kromě vyšší stability take lehčí a lépe otáčivý. Více informací na www.vertedance.com

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone o víkendu zaktualizuje systémy

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone pomáhá seniorům aktivně žít

Vodafone a společnost CleverTech nabízí unikátní moderní dohledový systém, partnerské řešení Senior Inspect – edici Vodafone. Toto přenosné zařízení sestrojili...

Zavřít