Nejvýhodnější Twist s 20% kreditem navíc

T-Mobile přináší opět novinky. Nejvýhodnější předplacenou kartu na trhu Twist přátelé Extra mohou zákazníci nově pořídit na více než 3 300 pobočkách České pošty, kde navíc dostanou 20 % kreditu jako bonus. Stačí si jen kartu zakoupit a poprvé dobít v termínu od 16. 4. 2012 až 31. 5. 2012. 

?T-Mobile má nejvíce zákazníků s dobíjecí kartou mezi všemi operátory, proto se stále snažíme přicházet se zajímavými nabídkami i pro tuto významnou skupinu klientů,? říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu ? consumer segment, a dodává: ?Předplacená karta patří  mezi nejoblíbenější produkty, proto rozšiřujeme její dostupnost tak, aby si jí mohli pořídit zájemci skutečně ze všech koutů České republiky.?

Twist přátelé Extra při pravidelném dobíjení ve výši tři sta korun měsíčně umožňuje volat do všech sítí za cenu 3,50 Kč/min a textovat za 1,50 Kč/SMS na neomezený počet kontaktů. Zákazníkům navíc zdarma dorazí upozorňující SMS s informací o nutnosti doplnění financí. Na zvýhodněnou sazbu si ale sáhnou i ti, kteří nechtějí kredit posílat pravidelně a stačí jim volat a textovat nejvíce právě na 5 vybraných čísel.

Nově nyní bude tato SIM karta dostupná pro zákazníky ve všech koutech celé republiky, tedy na více než 3 300 prodejních místech České pošty. Koupí a prvním dobitím přímo v rozsáhlé síti poboček pošty zákazníci navíc získají bonus 20 % kreditu navíc.

Více informací na http://www.t-mobile.cz/.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile opouští značku t-music, s podporou hudby ale nekončí

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone testuje IP volání z Parku

Vodafone se rozhodl využít existujícího spojení portálu Vodafone park s GSM sítí a otestovat možnost IP volání z tohoto portálu...

Zavřít