Telefónica otevírá na pražském Chodově svou největší a nejmodernější prodejnu v ČR – O2 Experience Centre

O2 Experience Centre je místem, které překvapí každého návštěvníka. Má originální uspořádání, moderní design a hlavně na dosud největší ploše všechny telekomunikační novinkyna jednom místě k vyzkoušení. Nová prodejna poprvé uvítá své zákazníky 20. dubna 2012. V následujících týdnech je pro návštěvníky připraveno několik cenově zvýhodněných nabídek a dlouhodobě řada pravidelných tematických akcí .

Díky špičkovému týmu prodejny a O2 Guru specialistům poskytneme našim zákazníkům zkušenost, která naplní a předčí jejich očekávání„, říká Jan Karas, ředitel pro retailové prodejní kanály společnosti Telefónica. „Lidé se chtějí seznamovat s novými technologiemi, a proto jsou v O2 Experience Centru k dispozici všechny nejmodernější telefony včetně tabletů a ultrabooků. Standardní nabídku telefonů jsme rozšířili o několik speciálních modelů jen pro tuto prodejnu. V zóně digitální domácnosti si může zákazník naživo vyzkoušet vzájemné propojení telefonu s televizí, tabletem i herní konzolí. Návštěvníci se tak dostanou do další dimenze využití současných moderních technologií ,“ dodává Jan Karas.

Zvýhodněné nabídky v O2 Experience Centre:

  • Dvojnásobek volných minut u nově pořízených hlasových tarifů řady O2 Neon, O2[:kůl:] a O2 Podnikání
  • Bonus 150 Kč při koupi a aktivaci nové předplacené O2 karty s kreditem 150 Kč
  • Internet v mobilu na 3 měsíce zdarma při koupi jakéhokoli chytrého telefonu
  • 33% sleva na jakýkoli tarif mobilního internetu na 2 roky při koupi modemu či tabletu
  • Strážce internetu za 1 Kč měsíčně na jeden rok při pořízení internetu na doma

Uvedená zvýhodnění budou platná ve dnech 25.-27.4., 2.-3.5., 9.-10.5., 16.-17.5. 2012.

Otevření nového O2 Experience Centra zapadá do dlouhodobé strategie společnosti vytvořit z O2 prodejen místo, kam si lidé mohou přijít pro inspiraci či radu od profesionálního týmu konzultantů a O2 Guru. Společnost Telefónica nyní provozuje 170 O2 prodejen. Více o plánovaných akcích v O2 Experience Centre najdete zde.

Mohlo by Vás zajímat:  Obchod a marketing O2 Sport řídí Jan Raděj

Recept na O2 Experience Centre

Ingredience

12.000 kg zpracovaného materiálu
16.000 m kabelů
600 m2 sádrokartonu
3 500 m nosníků
100 kg barev
14 bezpečnostních kamer
200 zásuvek
20 PC, servery, routery

Doba vaření

termín výstavby 51 dní (1. 3. – 20. 4. 2012)
celkem odpracováno 3 000 hodin

.

. . .

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile představuje nové tarify

T-Mobile nabídne od 23. dubna zákazníkům šest nových tarifů „S námi“ s internetem v mobilu za lákavé ceny. V rámci nich budou...

Zavřít