Vodafone je opět hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Vodafone se stal hlavním partnerem 47. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Letos ho podpoří již pošesté v řadě. Pro všechny festivalové návštěvníky operátor již tradičně připravil rezervační systém vstupenek přímo z mobilních telefonů.

Jsme rádi, že i letos můžeme přispět k tomu, aby si festivaloví nadšenci užili největší českou filmovou událost roku,“ říká Muriel Anton, generální ředitelka Vodafonu.

Vodafone i letos pro filmové fanoušky přichystá řadu aktivit a soutěží. Připraví například speciální aplikaci pro mobilní telefony s informacemi o filmech a s novinkami z festivalu. Filmoví fanoušci si opět budou moci rezervovat vstupenku na promítání přímo z mobilního telefonu, čehož každý rok využívají desítky tisíc festivalových návštěvníků.

Mohlo by Vás zajímat:  Statistiky štědrovečerního provozu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile rozšiřuje nabídku pro firmy o virtuální datová centra

T-Mobile rozšiřuje svou nabídku ICT služeb o virtuální datová centra. Tato cloudová novinka přináší firemním zákazníkům všechny výhody spojené s virtualizací...

Zavřít