Nadace Vodafone letos rozdělí mezi projekty mladých pět milionů korun

Celkem 5 000 000 korun mohou získat na realizaci svých nápadů mladí lidé do 30 let, kteří se přihlásí do sedmého ročníku grantového programu Vpohybu se svými neformálními skupinami nebo neziskovými organizacemi. Během pěti let své existence rozdělila Nadace Vodafone mezi neziskové projekty po celé České republice více než 100 milionů korun. Program Vpohybu chce aktivně zapojit mladé lidi do komunitního rozvoje a zlepšovat tak jejich schopnosti důležité pro samostatný život. Uchazeči mohou přihlásit své projekty do 29. června 2012.

„Grantovým programem Vpohybu chceme podporovat samostatnou iniciativu mladých lidí a komunit, v nichž žijí. Cílem programu je pomáhat jim rozvíjet kreativitu a společenskou zodpovědnost ve svém regionu,“ říká ředitel Nadace Vodafone Ondřej Zapletal.

V loňském roce například mezi přihlášenými pražskými projekty zvítězily: program na podporu integrace dětí z dětského domova do společnosti neziskové organizace Mimo domov a divadelní skupina VerTeDance, která zkombinovala taneční projev zdravého a fyzicky handicapovaného umělce.

Základní informace o programu Vpohybu 2012

  • v roce 2012 bude mezi žadatele rozdělena částka přes 5 000 000 Kč
  • minimální ani maximální výše grantu není stanovena
  • financování až do 100 % nákladů projektu
  • doba realizace je od jednodenních akcí až po 12 měsíců, ve výjimečných případech 24 měsíců
  • veškeré podrobnosti a náležitosti k přihlášce naleznou zájemci na www.nadacevodafone.cz

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone zavedl platbu za vyúčtování přes QR kód

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
ČT4 HD v nabídce O2 TV

Telefónica rozšiřuje programovou nabídku digitální televize O2 TV a zařazuje sportovní kanál České televize ČT 4 v HD kvalitě. V...

Zavřít