Rychlé VDSL už využívá každý pátý zákazník O2

V květnu loňského roku zahájila společnost Telefónica oficiální provoz technologie VDSL a nabídla uživatelům technologie ADSL zrychlení jejich Internetu na doma při zachování stejné ceny. Kampaň Zrychlujeme, která probíhala loni po zahájení provozu VDSL, se setkala s velkým úspěchem. VDSL v síti O2 využívá více než 18 procent klientů – celkem 162 tisíc přípojek.

Zákazníkům jsme internet zrychlili v průměru o 108 procent, což vedlo ke zvýšení zákaznické spokojenosti. Zavedení nové technologie bylo spojeno i s vyššími investicemi do rozvoje sítě xDSL. V letošním roce plánujeme navýšit investice do xDSL sítí o 20 procent „, říká Aleš Veselý, ředitel segmentu domácností společnosti Telefónica.

Podle údajů ze Sčítání lidu, domů a bytů 2011 je v České republice 3,89 milionu obydlených bytů, z nich 2,2 milionu mělo v době sčítání (březen 2011) počítač s přístupem k internetu. „Velmi nás těší, že nejvíce lidí se připojuje k internetu právě prostřednictvím xDSL od O2,“ upřesňuje Aleš Veselý.

.

.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 od července s novým kreativním týmem

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Rozjezdy již podruhé pomohou začínajícím podnikatelům

Už podruhé vyhlašuje společnost T-Mobile projekt Rozjezdy na podporu podnikatelských začátečníků. Všem, kteří se chystají vykročit na tuto dráhu a...

Zavřít