Vodafone umožní zákazníkům ještě větší kontrolu nad jejich účty

Od dnešního dne najdou zákazníci Vodafonu v aplikaci Můj Vodafone nově informaci o aktuálním čerpání hlasových a SMS balíčků. Kromě toho budou moci také koncem tohoto týdne začít spravovat kompletně svůj účet na telefonu prostřednictvím Mobilní samoobsluhy, která má nový design a je uzpůsobena chytrým telefonům.

Na základě zpětné vazby od zákazníků přibyl v aplikaci Můj Vodafone přehled o aktuálním čerpání hlasových a SMS balíčků. Zákazníci tak uvidí, kolik minut a SMS již v daném měsíci ze svého tarifu nebo balíčku vyčerpali a kolik volných jednotek jim ještě zbývá. Nově také trvale přihlášený uživatel uvidí v aplikaci informace o svém účtu i v případě výpadku Samoobsluhy. Zobrazovat se budou poslední známá data.

Mobilní samoobsluha (ms.vodafone.cz) prošla kompletní úpravou a v současné době je její vzhled téměř shodný s aplikací Můj Vodafone. Zákazníci, jejichž chytrý telefon nepodporuje tuto aplikaci (například chytré telefony s operačním systémem Windows Phone), tak mohou na svém telefonu ke správě účtu pohodlně využívat Mobilní samoobsluhu.

Aplikace Můj Vodafone nyní obsahuje:

  • Aktuální přehled čerpání hlasových a SMS balíčků
  • Chytrý přehled
  • Informace o čerpání dat v rámci datového balíčku
  • Poslední vyúčtování či informaci o výši kreditu
  • Možnost dokoupení dodatečného FUP limit

Hlavní výhody nové Mobilní samoobsluhy:

  • Téměř shodný vzhled s aplikací Můj Vodafone
  • Lepší vizualizace a přehlednost zobrazených informací
  • Nabízí komplexnější služby, např. kompletní správu datových služeb či nastavení SMS balíčků

Aplikace Můj Vodafone je zdarma ke stažení v App Store na: http://itunes.apple.com/cz/app/muj-vodafone/id509838162?mt=8 a v Google Play na: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zentity.vodafone

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone uvádí speciální edici Tarifů na míru

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nadace Vodafone letos rozdělí mezi projekty mladých pět milionů korun

Celkem 5 000 000 korun mohou získat na realizaci svých nápadů mladí lidé do 30 let, kteří se přihlásí do...

Zavřít