Zákazníci Vodafonu mohou jako první cestovat po většině zemí Evropy se svými domácími tarify

Díky nové službě Vodafone roaming na den budou moci zákazníci Vodafonu od 28. května jako první na českém trhu využít volné jednotky ze svých domácích tarifů ve většině zemí Evropy. Ve 41 zemích Evropy tak nyní bude možné zapomenout na hranice a bezstarostně využívat domácí sadu tarifů. Tedy volat, posílat SMS i datovat pouze za roamingový poplatek 99 korun za den.

Službu lze před odjezdem do zahraničí aktivovat prostřednictvím většiny kanálů péče o zákazníky Vodafonu. Aktivovat či deaktivovat ji lze zdarma i ze zahraničí a to prostřednictvím mobilní Samoobsluhy nebo linky Péče o zákazníky v zahraničí na čísle +420 776 970 219.

Poplatek 99 Kč/den se začíná účtovat až při využití služeb, konkrétně při zahájeném volání, přijetí hovoru, zahájení datového provozu, nebo odeslání SMS. Platí pak do nejbližší půlnoci. Přijatá SMS službu neaktivuje a je zdarma. Příchozí hovory jsou v rámci denního poplatku zdarma. Po vyčerpání volných jednotek z domácího tarifu budou mít zákazníci stejné ceny jako u základního Tarifu na míru (6,5 Kč/min a 1,5 Kč SMS).

Této roamingové nabídky mohou využít zákazníci Vodafonu s Tarify na míru a datovými tarify určenými pro mobilní telefony. Řešení pro firemní zákazníky využívající službu OneNet bude představeno v následujících měsících. 

Tarif platí v následujících 41 zemích:

Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán a Velká Británie.

Od loňského léta mohou zákazníci bezpečně cestovat i se svým domácím datovým tarifem určeným pro mobilní telefony. Díky tarifům Vodafone passport Data na den a na měsíc lze za cenu jednorázového poplatku využívat volné jednotky ze svého datového tarifu v jedenačtyřiceti výše uvedených evropských zemích.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone fandí novopečeným tatínkům, nabízí jim 5 dní placeného volna
Vodafone passport Data na den
Cena tarifu/den 50 Kč vč. DPH
FUP Stejný jako domácí tarif
Vodafone passport Data na stálo
Cena tarifu/měsíc 350 Kč vč. DPH
FUP Stejný jako domácí tarif

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Oznámení o zahájení odkupu vlastních akcií (zpětný odkup akcií)

Na základě rozhodnutí valné hromady konané dne 19. dubna 2012 a rozhodnutí představenstva společnosti ze dne 9. května 2012 společnost...

Zavřít