Barbora Stejskalová odchází z T-Mobile

Barbora Stejskalová, personální ředitelka T-Mobile, se rozhodla k 31. 8. 2012 společnost opustit. Jejího nástupce operátor intenzivně hledá.

„Těch téměř 10 let ve skupině T-Mobile bylo sice náročných, ale nesmírně zajímavých, a posunulo mě kupředu. Teď se však nacházím na profesním rozcestí a uvažuji o dalším směru své kariéry,“ komentuje Stejskalová své rozhodnutí.

Barbora Stejskalová stojí v čele úseku Lidských zdrojů T-Mobile Czech Republic od roku 2005. Během této doby společnost prošla velkou změnou – od mobilního k integrovanému operátorovi, do značné míry se změnilo i prostředí samotného telekomunikačního trhu. Právě v tomto velmi náročném období Barbora Stejskalová prokázala velké odborné, manažerské i osobní kvality – pro mnohé firmy se operátor stal vzorem v oblasti personalistiky a díky ní a jejímu týmu získal četná ocenění v odborných soutěžích a anketách. T-Mobile například opakovaně bodoval v anketě Zaměstnavatel roku a získal dvakrát ocenění Firma roku: Rovné příležitosti.

„Rád bych při této příležitosti Barboře poděkoval za množství práce a osobní nasazení, s nímž přispívala k rozvoji naší společnost, a do dalšího osobního i profesního života jí popřál vše dobré,“ říká Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile.

Barbora Stejskalová bude svou funkci zastávat do konce srpna letošního roku. Jméno jejího nástupce T-Mobile oznámí v okamžiku, kdy bude známo.

Mohlo by Vás zajímat:  Mezinárodní kampaň Angry Birds začíná

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zákazníci O2 mohou jezdit pražskou MHD tři měsíce zdarma!

Od začátku června až do konce července 2012 mohou zákazníci ve všech 28 pražských O2 Prodejnách, při nové aktivaci tarifu...

Zavřít