Mobilní internet za půlku je opět tady

Týden neodolatelných cen za mobilní internet od T-Mobile se vrací. Po loňském úspěchu obdobné akce nabízí operátor opět mobilní datové tarify a balíčky s 50% slevou. Zájemcům stačí jen uzavřít smlouvu na dobu určitou a 12, 24 nebo 36 měsíců si mohou užívat surfování na nejrychlejší síti za polovinu. Nabídka platí od 15. do 21. června.

„Nabídka internetu za půl se v loňském roce setkala s velkým ohlasem u zákazníků. Rozhodli jsme se proto nabídku zopakovat, aby si co nejvíce uživatelů mohlo vychutnat surfování na nejrychlejší síti,“ uvádí František Mala, marketingový ředitel společnosti T-Mobile.

Internet pro mobil nebo notebook, netbook či tablet je u T-Mobile opět za poloviční cenu. Stačí jen od 15. do 21. června uzavřít novou nebo prodloužit svou stávající smlouvu k jakémukoliv balíčku nebo tarifu pro mobilní internet.  Internet v mobilu Standard tak lze pořídit již za 55 korun s DPH při objednání balíčku na dva roky. Navíc lze jakékoliv zvýhodnění Internet v mobilu kombinovat se slevou na chytré telefony. Zákazník tak ušetří dvakrát – jak na ceně dat, tak za samotný smartphone.

Ušetří i zájemci o mobilní data pro notebook, netbook či tablet. Za polovic je k mání i Internet na cesty a Internet Komplet. Například Internet na cesty Premium, který nabízí nejvyšší FUP na trhu – 30 GB, lze na tři roky mít jen za 424,50 Kč s DPH. Internet Komplet, který zajistí přístup k webu jak z mobilu tak například z tabletu, přijde se smlouvou na dva roky na 249,50 Kč s DPH. Nabídku lze využít i při uzavření smlouvy na dobu určitou s nákupem datového zařízení za dotovanou cenu.

Výhodu mají stávající zákazníci T-Mobile s hlasovým tarifem. Pokud si k němu pořídí v rámci balíčku 2v1 Internet na cesty, na mobilních datech ušetří ještě výrazněji. Kdo zvolí Internet na cesty Standard, může si jej pořídit již od 124,50 Kč s DPH. Standardní cena v rámci 2v1 činí 249 Kč s DPH, samostatně pak 499 Kč s DPH.

Mohlo by Vás zajímat:  SDÍLENÝ INTERNET S TABLETEM ZA 299 KČ

Balíčky a tarify pro mobilní internet mohou zákazníci využít ve 2G a 3G síti společnosti T-Mobile. Ta je v současnosti dostupná pro 84 procent populace a podle nezávislých testů je dlouhodobě nejrychlejším mobilním připojením k internetu v České republice. T-Mobile jako jediný tuzemský operátor nabízí v celé své 3G síti technologii HSPA+ umožňující stahování dat rychlostí až 21,6 Mbit/s. Navíc v dubnu letošního roku uvedl operátor ve vybraných lokalitách rozšíření HSPA+ 42, které přináší download až 42 Mbit/s.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Rozjezdy hlásí první stovku projektů

Za pouhé tři týdny od zahájení letošního ročníku soutěže Rozjezdy 2012 se registrovalo přes 800 uživatelů, více než stovka z nich...

Zavřít