Nový web, twitterový účet a odstávka služeb

T-Mobile spustí zcela novou podobu firemního webu www.t-mobile.cz. To se pochopitelně neobejde bez víkendové odstávky služeb, ale věříme, že se nám podařilo vytvořit uživatelsky příjemnější (a v neposlední řadě krásnější) stránky. Spolu s novým webem spouštíme také dlouho očekávaný twitterový účet, takže nás nově najdete i tam.

K nejvýznamnějším změnám patří především nový design a struktura celého webu včetně e-shopu a samoobslužných stránek Můj T-Mobile. V samoobsluze si zákazníci užijí Bleskový přehled, který umí i grafy a názornou formou shrnuje všechny potřebné informace na jediné stránce. Navíc si ho zákazník může přizpůsobit a zobrazovat jen ty funkce, které potřebuje. Samoobsluha Můj T-Mobile má nyní nejvíc funkcí na trhu, ale přitom je intuitivní a přátelská jako žádná jiná.

Vychytávek je mnoho, mnohé osvědčené, ale troufáme si tvrdit, že chybová hlášení podaná formou haiku jste ještě nečetli.🙂 

Dodavatelem grafické podoby webu je agentura Symbio, s uživatelskou přívětivostí pomohl Dobrý web, na textech pracovala agentura Cognito.  

Spuštění nového webu bude předcházet nutná odstávka obslužných systémů, k níž dojde tento víkend, orientačně od 22.6., 17,00 do úterý 26.6., kdy bude během dne spuštěn nový web. Samozřejmě se budeme snažit tuto dobu maximálně zkrátit. Zákazníci se ale nemusejí obávat, že po dobu odstávky zůstanou bez podpory – k dispozici budou jak operátoři na bezplatné infolince 4603, tak kolegové na Facebooku.

Zákazníkům se omlouváme za dočasné nepohodlí a předem děkujeme za pochopení.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE ZLEVNÍ VOLÁNÍ, ZPRÁVY A DATA V ZEMÍCH EU

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Fond T-Mobile pro zaměstnance opět rozdělí dva miliony

I letos dostali zaměstnanci společnosti T-Mobile příležitost nominovat projekty do grantového řízení Fondu T-Mobile. Mohli tak opět zprostředkovat pomoc v místech,...

Zavřít