O2 přichází s novou nabídkou datových tarifů pro chytré telefony

Telefónica nabízí od 18. června 2012 nové portfolio datových tarifů pro chytré telefony. Všechny tyto tarify obsahují neomezené SMS do sítě O2 a jsou určené pro uživatele předplacených služeb i pro zákazníky s tarifem.

„Nabídkou neomezených SMS v síti O2 vycházíme vstříc našim zákazníkům, kteří si cení toho, že s našimi tarify utratí za datové přenosy vždy pevnou částku. Nyní jim jistotu pevné ceny dáváme i při posílání textových zpráv v síti O2,“ říká Jan Matějů, marketingový manažer pro mobilní data společnosti Telefónica Czech Republic.

Dalším bonusem pro všechny zákazníky s datovým tarifem jsou hry od Electronic Arts (EA) pro mobilní telefony v ceně datového tarifu.

Pro zpřehlednění nabídky nyní O2 nabízí internet do telefonu ve čtyřech různých variantách dle množství stažených dat.

Internet v mobilu+

V rámci akční nabídky nabízí O2 tyto tarify za cenu nižší o 50 korun. Zákazníci si tak mohou pořídit například tarif Internet v mobilu+ S včetně neomezených SMS v síti O2 za měsíční poplatek 150 Kč. Tato nabídka se vztahuje na všechny tarify Internet v mobilu+ a platí až do 31. ledna 2013.

Uživatelé dosavadních internetových mobilních tarifů si mohou vybrat, zda přejdou na některý z tarifů Internet v mobilu+, či zůstanou u jejich původních variant beze změny. Původní tarify Internet v mobilu však již nebude po 18. červnu 2012 možné nově aktivovat. Nabídka tarifů pro mobilní internet (tedy internetového připojení pro notebooky a tablety) zůstává beze změn.

Hry od Electronic Arts v ceně datového tarifu

V rámci tarifů internetu v mobilu mají nyní zákazníci O2 možnost stahovat hry od Electronic Arts TM (EA) do mobilního telefonu.

„Hry jsou vůbec nejpopulárnějšími aplikacemi v mobilních telefonech, a to zejména v případě chytrých telefonů. EA hry přitom patří mezi to nejlepší, co si do mobilu můžete stáhnout a skupina Telefonica má s EA Mobile smlouvu o spolupráci. Hry tak můžeme v ceně datového tarifu nabídnout úplně každému, kdo chce využívat naši Chytrou síť,“ upřesňuje Daniel Vondráček, marketingový manažer služeb obsahu společnosti Telefónica Czech Republic.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 přináší jarní novinky

EA Mobile TM je světově uznávaný vydavatel mobilní zábavy, který stojí za cenami ověnčenými hrami jako například Tetris®, Bejeweled®, The Sims TM a Need for Speed TM.

Přístup k EA hrám a jejich stažení je možné prostřednictvím portálu O2 Active na adrese http://www.o2active.cz/eahry nebo přímo v mobilním telefonu na stránce: http://m.o2active.cz/eahry. (Pozn.: Z důvodu správné identifikace na mobilním portále přistupujte přes mobilní síť a nepoužívejte prohlížeč Opera Mini.)

Na mobilní stránce http://m.o2active.cz/eahry se uživateli zobrazí vždy pouze hry dostupné pro daný typ telefonu. Ke dni spuštění byly v nabídce hry pro 2 127 telefonů s podporou JAVA a pro 101 telefonů s operačním systémem Android. Portfolio her bude pravidelně aktualizováno tak, aby byly podporovány i nejnovější modely mobilních telefonů. Modely uvedené na trh v posledních týdnech nemusí být zatím podporované, protože vyžadují úpravu herního portfolia na straně vydavatele her (EA). Telefony s operačními systémy iOS nebo Windows Phone nejsou podporovány z důvodu politiky výrobců těchto operačních systémů.

Hry k tarifu si zákazníci nemusí nijak aktivovat. Akce platí automaticky pro všechny stávající i nové zákazníky datových tarifů v mobilu. Nabídka platí od června letošního roku až do konce května 2013. Kompletní podmínky akce najdete na: http://www.o2active.cz/eahry/podminky.aspx.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zákazníci Vodafonu dnes využívají roamingová data čtyřikrát více než v roce 2009

Díky klesajícím cenám roamingu začínají zákazníci Vodafonu v zahraničí používat své mobilní telefony stejně intenzivně jako doma. Od léta 2009...

Zavřít