Pro mobilní surfaře navigace Dynavix zdarma

Doba dovolených se nezadržitelně blíží a najít tu správnou cestu je jedním z přikázání letního cestování. T-Mobile proto nachystal pro své zákazníky dárek – speciální edici navigace Dynavix zdarma k internetovým zvýhodněním a vybraným tarifům S námi, Podnikatel Plus a Grand. Noví a stávající uživatelé zdarma získají od července mapy ČR a SR v hodnotě 1 000 korun na neomezenou dobu včetně bezplatných aktualizací a dopravního on-line zpravodajství během prvního roku. 

Mít internet v mobilu od T-Mobile se rozhodně vyplatí, a to nejen kvůli rychlosti. Operátor totiž rozdává navigaci Dynavix zdarma. Potřebnou mapovou výbavu si bude moci pořídit každý, kdo již má, nebo si aktivuje datové balíčky Internet v mobilu Standard, Klasik, Premium nebo tarif Internet Komplet na dobu určitou.

Zkrátka nepřijdou ani noví či stávající uživatelé poslední generace tarifů T-Mobile, které už v sobě zahrnují možnost surfování v mobilu. Stačí tak mít uzavřenou smlouvu k paušálům S námi, Podnikatel Plus (kromě S námi 390 a Podnikatel Plus 250), Grand v síti nebo Grand do všech sítí.

Mapy s hlasovými pokyny budou nejprve k dispozici pro telefony s operačním systémem Android. V krátké době by měla následovat i verze pro iOS (Apple). Stávající uživatelé obdrží během července SMS se speciálním kódem na stažení zdarma. Zákazníci, kteří nově uzavřou smlouvu, nebo si zvolí některý z datových balíčků, dostanou kód v textové zprávě do deseti dnů od aktivace.

Dynavix je plnohodnotnou navigací pro chytré telefony s intuitivním ovládáním a příjemným uživatelským prostředím, samozřejmě v češtině. Hlasové pokyny jsou navíc i v zábavné verzi od Pavla Lišky. Po prvotním stažení funguje i bez datového připojení, takže je ideální také na cesty do zahraničí. On-line dopravní informace vždy zajistí nalezení optimální trasy bez kolon a uzavírek.

Navigace Dynavix pro systém Android (2.3 a vyšší) bude k dispozici vůbec poprvé a zákazníci T-Mobile si ji budou moci stáhnout bezplatně z obchodu Google Play. Kromě map České a Slovenské republiky, které jsou zdarma na neomezenou dobu, získají uživatelé na první rok bezplatně on-line dopravní zpravodajství a aktualizaci mapových podkladů.

Mohlo by Vás zajímat:  Mobilní internet vs. poštovní holub a Ferrari - víme, kdo je nejrychlejší!

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica testuje automatické tísňové volání 112 z osobních vozů

Ve čtvrtek 28. června 2012 se v rámci Dne bezpečnosti silničního provozu (Road Safety Day), který na pražském Václavském náměstí...

Zavřít