Telefónica Czech Republic bude mít nového finančního ředitele

Na pozici finančního ředitele společnosti Telefónica Czech Republic nastupuje od 1. srpna letošního roku David Melcon. Dosavadní finanční ředitel Jesús Pérez de Uriguen k témuž datu přechází do společnosti Telefónica Europe, kde bude zastávat pozici ředitele financí a controllingu.

David Melcon pochází ze Španělska. Má více než patnáctileté zkušenosti z oblasti telekomunikací a do skupiny Telefónica přišel v roce 2001 z firmy Arthur Andersen. Přináší s sebou zkušenosti z klíčových pozic v oboru financí v různých pobočkách skupiny Telefónica v Latinské Americe, ve Španělsku i jinde v Evropě.

David Melcon
David Melcon

Do vedení evropské Telefóniky nastoupil David Melcon v roce 2007 a v současné době je jejím ředitelem pro finance a controlling. Během této doby byl také klíčovým manažerem, který zodpovídal za zavádění globálních iniciativ, jimiž se společnost přizpůsobila výzvám a měnícím se podmínkám na trhu. Vedle toho je Melcon členem výkonné rady společnosti Telfin Ireland a v letech 2010-2011 byl členem dozorčí rady německé telekomunikační společnosti Hansenet.

Jesús Pérez de Uriguen nastoupil do společnosti Telefónica v roce 2000 a přinesl s sebou zkušenosti ze svého předchozího působení u firem Arthur Andersen a Jazz Telecom. Po svém nástupu do skupiny Telefónica působil nejprve jako finanční ředitel Telefónica Centro America a naposledy jako finanční ředitel Telefónica Czech Republic.

Podílel se na úspěšné transformaci Telefónica Czech Republic, díky níž si společnost udržela špičkovou ziskovost a silnou pozici na trhu. To se promítá do nadprůměrné návratnosti pro akcionáře a solidního výkonu akcií společnosti na pražské burze. Tyto výsledky vynikají i ve srovnání s ostatními telekomunikačními společnostmi ve střední Evropě.

Mohlo by Vás zajímat:  Samsung Galaxy S III mini: exkluzivně u O2

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Elektronické vyúčtování s výpisem hovorů zdarma pro nové zákazníky O2

Od 1. července 2012 budou všichni noví zákazníci O2 dostávat automaticky elektronickou podobu vyúčtování která jim přijde zdarma na zvolený...

Zavřít