Zákazníci Vodafonu dnes využívají roamingová data čtyřikrát více než v roce 2009

Díky klesajícím cenám roamingu začínají zákazníci Vodafonu v zahraničí používat své mobilní telefony stejně intenzivně jako doma. Od léta 2009 stoupl počet volání z ciziny o 15 %, počet odeslaných SMS o 43 % a objem přenesených dat o 343 %. Ceny roamingu nadále klesají a dá se tedy předpokládat, že tento trend bude pokračovat.

Zákazníci Vodafonu mohou využít volné jednotky ze všech svých domácích tarifů v dalších 41 zemích Evropy pouze za jednorázový denní poplatek 99 Kč. Před vysokou útratou na dovolené chrání zákazníky Vodafonu maximální strop pro útratu za datové služby 1300 Kč, který u Vodafonu platí po celém světě. Tuto částku si může každý lehce změnit.   

Pokles cen roamingu: 

S účinností od 1. července 2012 klesne cena za minutu volání v rámci tarifu Vodafone World roaming o 16 % a cena SMS o 27 %. Navíc klesá také cena za stažení 1 MB s tarifem Připojení ze zahraničí. A to o 30 %. 

Ceny v rámci tarifu Vodafone World Roaming budou příznivější:

  • Cena za přijatý hovor klesne z 3,24 Kč na 2,38 Kč
  • Cena za odchozí hovor klesne z 10,30 Kč na 8,64 Kč
  • Cena za SMS klesne z 3,24 Kč na 2,68 Kč

Stažená data v rámci tarifu Připojení ze zahraničí se také snižují:

  • Cena za 1 MB dat klesne z 30 Kč na 20,85 Kč

Tarify Vodafone World Roaming a Připojení ze zahraničí jsou vhodné pro zákazníky, kteří využívají svůj mobilní telefon na dovolené jen vzácně. Jsou také přednastavenou možností u všech zákazníků, kteří si nezvolili jinou roamingovou nabídku. Zákazníkům, kteří chtějí svůj telefon v zahraničí používat intenzivně, doporučujeme tarify Vodafone passport, nebo Vodafone roaming na den.

Vodafone denní roaming

S Vodafone denní roaming mohou zákazníci využívat své domácí tarify na volání, data a SMS ve 41 zemích Evropy za denní poplatek 99 Kč.  

Vodafone passport Data

S Vodafone passport Data využijí zákazníci svou domácí sadu datových tarifů v dalších 41 zemích Evropy také pouze za roamingový poplatek.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone nabídne neomezené volání a SMS za nejlepší ceny na českém trhu
Vodafone passport Data na den
Cena tarifu/den 50 Kč vč. DPH
FUP Stejný jako domácí tarif
Vodafone passport Data na stálo
Cena tarifu/měsíc 350 Kč vč. DPH
FUP Stejný jako domácí tarif

Ochrana proti nečekaným výdajům:

Zákazníci Vodafonu se již nemusí obávat nečekaně vysokých účtů po návratu z dovolené. Automaticky jim je nastaven strop 1300 Kč/měsíc, který omezuje maximální výdaje za datové služby v zahraničí.  Toto nastavení platí ve všech zemích světa a zákazník si výšku svého limitu může lehce změnit přes Linku péče o zákazníky nebo prostřednictvím webové Samoobsluhy.

Nabídka v rámci tarifů Vodafone World roaming a Připojení ze zahraničí platí v následujících zemích:

Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán a Velká Británie.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobilní internet za půlku je opět tady

Týden neodolatelných cen za mobilní internet od T-Mobile se vrací. Po loňském úspěchu obdobné akce nabízí operátor opět mobilní datové...

Zavřít