Fond T-Mobile opět rozdělí 2 miliony korun

Fond T-Mobile opět rozdělí 2 miliony korun

  • Organizace mají šanci získat i 100 000 Kč na projekt
  • Přihlásit se mohou organizace z Královéhradeckého kraje a okresu Louny

 

I v letošním roce podpoří T-Mobile neziskové organizace z regionů, kde má zákaznická centra. Dva miliony korun tak poputují na komunitní projekty v Královéhradeckém kraji a okrese Louny již po osmé. I letos platí maximální výše grantu 100 000 Kč/projekt. Své žádosti mohou organizace posílat od dnešního dne, uzávěrka příjmu je 7. září 2012.

„Každý rok se sejdou velmi zajímavé projekty, které přispívají k posilování komunitního života a zlepšení životního prostředí. Návrhy se rok od roku zlepšují, stále je co podporovat„ říká Petra Pavičová, manažerka společenské odpovědnosti T-Mobile.

Základním pravidlem pro udělení grantu je zlepšení kvality života a podpora komunitního života v místech, kde společnost T-Mobile působí. Podpořeny tak budou projekty vycházející přímo z iniciativy místních obyvatel reagující na aktuální potřeby v dané lokalitě, které zároveň podnítí své okolí k nějaké aktivitě. Šanci proto opět dostávají ekologicky zaměřené programy, drobné rekonstrukce památek, projekty zaměřující se na rekultivaci okolí, péči o přírodu či podpora různých kulturních akcí posilující integraci, socializaci a rozvoj vztahů mezi všemi věkovými skupinami.

Projekty musí být realizovány v období od 1. prosince 2012 do 30. listopadu 2013.

Operátor podporu regionů považuje za velmi důležitou, proto se jí věnuje již řadu let. Od založení Fondu T-Mobile v roce 2005 bylo podpořeno 678 projektů v celkové výši 42,6 milionů korun.

Více informací o podmínkách Fondu a možnostech podpory lze získat na hromadné konzultaci, která se bude konat 15. srpna 2012 v sídle společnosti T-Mobile v Hradci Králové a o den později 16. srpna  v sídle T-Mobile v Lounech.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE SE STAL PARTNEREM KRYŠTOF KEMPŮ

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile přináší extra výhody pro Twisty

Volání, internet v mobilu nebo SMS zdarma za každé dobití Odměny pro všechny uživatele předplacených karet bez ohledu na výši zaslaného...

Zavřít