O2 TV zařadí nový TV kanál FANDA do své programové nabídky

Telefónica zařazuje do programové nabídky digitální televize O2 TVnový televizní kanál FANDA společnosti Nova Group. Diváci O2 TV mohou nový kanál zaměřený zejména na mužské publikum sledovat od 14. července 2012. FANDA se automaticky objeví v televizní nabídce v noci z 10. na 11. července, kdy na pozici 17 nahradí Noe TV, která se přesune na pozici 182. Nový kanál se objeví hned na první stránce nabídky kanálů O2TV.

Nový televizní kanál z dílny multimediální společnosti Nova Group přináší vše, co muže baví a čím žijí: napětí, hru, zábavu, vzrušení, adrenalin, soutěživost, výkony, akci a v neposlední řadě erotiku. Diváci se mohou těšit na RedNews, magazín pro moderní muže, kteří si chtějí užívat auta, hi-tech, adrenalin a ženy. Ženy se objeví v dalších dvou magazínech Playboy a Marc Dorcel.

Na obrazovce nového televizního kanálu se objeví také filmové lahůdky jako Ronin, Mlčení jehňátek, Nejhorší obavy, Krvavý diamant, Zachraňte vojína Ryana nebo Rudý Baron. Na své si přijdou i diváci seriálů, kterým FANDA odvysílá díly Útěku z vězení, Kriminálky New York, 24 hodin, Hranice nemožného, Hvězdné brány a další. Součástí programové nabídky budou i dokumenty jako Letecké katastrofy a Mega transporty. Sportovním fanouškům FANDA přinese přímé přenosy Gambrinus ligy, UEFA Europa League a Tipsport extraligy. Nový program uspokojí i diváky drsnějších sportů, bude totiž pomítat zápasy ve wrestlingu, boxu a kikboxu.

O2 TV nabízí divákům možnost kombinovat výběr zajímavých televizních programů podle vlastních představ. FANDA se stane součástí hlavní programové nabídky O2 TV. Další programy lze kombinovat v rámci programových balíčků podle zaměření sport, hudba, filmy, seriály, děti atp. O2 TV kromě toho nabízí další jedinečné služby jako Videotéku, O2 TV Nahrávání a TV archiv. V aktuální nabídce O2 platné do konce roku si mohou zájemci pořídit O2 TV zároveň s Internetem na doma Optimal na rok jen za 650 Kč měsíčně. Zvýhodněná nabídka je platná při pořízení obou služeb najednou se závazkem na 12 měsíců.

Mohlo by Vás zajímat:  Startuje pátá série Hry o trůny. Diváci O2 TV mohou premiéru sledovat zdarma

Další informace najdete na http://www.o2tv.cz/.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Jak ochránit modem v období letních bouřek

Během letních měsíců roste bouřková aktivita a počet blesků. Právě v tomto období vzrůstá také počet reklamací modemů pro pevný...

Zavřít