Ředitelem velkoobchodních vztahů v T-Mobile bude Pavel Henke

Ředitelem velkoobchodních vztahů v T-Mobile bude Pavel Henke

Ředitelem útvaru velkoobchodních vztahů byl k 1. prosinci jmenován Pavel Henke (38). Útvar velkoobchodních vztahů vznikl v rámci nové segmentové struktury a plně fungovat začne od 1. ledna 2013.

Pavel Henke vystudoval ČVUT v Praze, obor telekomunikace. Svou kariéru začal ve společnosti Aliatel a.s., kde působil na různých postech převážně v oblasti propojování a regulace. Od roku 2005 pracoval na pozici ředitele úseku regulace a propojování ve společnosti GTS Czech. Zde byl zodpovědný nejen za definování nových podmínek propojování mezi operátory, ale také za rozvoj vztahů s operátory a vyjednávání o pronájmech přístupových sítí.

„Jsem velmi rád, že jsem dostal příležitost pracovat v takovém týmu, jako je T-Mobile. Věřím, že mé zkušenosti na velkoobchodním trhu budou pro firmu přínosem,“ říká Pavel Henke.

V průběhu své profesní kariéry nabyl rozsáhlých manažerských zkušeností právě v oblasti rozvoje vztahů mezi operátory – a to nejen na poli mezinárodních služeb, ale především v oblasti regulace a propojování.

Pavel Henke je ženatý, má dceru a svůj volný čas nejraději věnuje právě své rodině. Mezi jeho koníčky patří aktivity na horách, jak v letním, tak především v zimním období, nepohrdne však ani kvalitním divadelním představením či dobrou knihou.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Mohlo by Vás zajímat:  Data od T-Mobile - výrazné snížení cen