DOBRÝM ANDĚLEM S T-MOBILE

DOBRÝM ANDĚLEM S T-MOBILE

Společnost T-Mobile, která dlouhodobě podporuje nadační fond DOBRÝ ANDĚL, umožní svým zákazníkům, aby se stali prostřednictvím pravidelných plateb Dobrým andělem. Pomoci rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému onemocnění dostaly do finanční tísně, mohou jak tarifní zákazníci, tak zákazníci předplacených služeb. Výše měsíčního příspěvku může být 20, ale i 1500 korun. Celá částka se do posledního haléře dostane k potřebným.

Zákazník T-Mobile se může stát Dobrým andělem pomocí jediné SMS. Stačí poslat aktivační SMS ve tvaru ANDEL(mezera)„částka“ na číslo 8001. „Částka“ je výše pravidelného měsíčního příspěvku, který zákazník chce věnovat, a může se pohybovat na škále od 20 do 1500 Kč.  Pravidelnou finanční pomoc mohou posílat všichni zákazníci, kteří mají povolenou službu m-platba.

„Snažíme se nabídnout všem dobrým lidem, kteří mají chuť pomáhat ostatním, více možností jak se stát Dobrým andělem a pomáhat tak rodinám s dětmi, které se kvůli rakovině dostaly do finanční tísně. Děkujeme T-Mobile, který nám nabídl tuto další možnost – tím můžeme oslovit další potenciální Dobré anděly, pro které je tato forma jednodušší a rychlejší,“ uvádí Petr Sýkora, zakladatel nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL.

„DOBRÉHO ANDĚLA podporujeme již od jeho vzniku a velice nás těší, že jsme touto aktivitou mohli naši dosavadní spolupráci ještě rozšířit. V našich společensky odpovědných aktivitách se totiž snažíme, aby naše pomoc nebyla jednostranná a tomu tak teď je i u DOBRÉHO ANDĚLA. Kromě finančního daru, fondu pomáháme i při komunikaci jeho aktivit nebo nyní možností do této dobročinnosti jednoduše zapojit i naše zákazníky,“ říká Petra Pavičová, manažerka společenské odpovědnosti firmy T-Mobile.

Společně s potvrzením aktivace služby obdrží zákazník přihlašovací údaje do systému DOBRÝ ANDĚL. Zde si všichni dárci mohou ověřit, ke které z rodin bojujících se závažnou chorobou právě jejich finanční pomoc směřuje. Každý příspěvek je odeslán rodinám do dvou měsíců od stržení z kreditu/vyúčtování u T-Mobile. Poprvé bude darovaná částka stržena až v měsíci následujícím po datu zaslání aktivační SMS. Všechny zaslané peníze se k potřebným rodinám dostávají do posledního haléře.

Mohlo by Vás zajímat:  NA PROJEKTY V OBLASTI MEDIÁLNÍ GRAMOTNOSTI ROZDĚLIL T-MOBILE VÍCE NEŽ 2 MILIÓNY KORUN

Pravidelné měsíční přispívání mohou zákazníci kdykoliv ukončit pomocí deaktivační SMS ve tvaru ANDEL STOP odeslanou na telefonní číslo 8001.

Více na www.dobryandel.cz.

O DOBRÉM ANDĚLOVI
Jedinečnost Dobrého anděla spočívá v transparentnosti

Systém pomoci je nastavený tak, že veškeré peníze dárců jsou rodinám nemocných rozděleny do posledního haléře. Umožňuje to fakt, že provoz nadace je hrazený ze soukromých prostředků zakladatelů – Petra Sýkory a Jana Černého.

Dárci vědí, komu pomáhají – díky andělskému číslu a heslu je možné vidět na webových stránkách konkrétní profil a příběh rodiny, které pomáháte.

Dobrý anděl pomáhá těm, kteří to potřebují – do systému mohou být zařazeny jen rodiny s nezaopatřenými dětmi, kde otec, matka nebo některé z dětí onemocněli rakovinu, a to jedině na základě doporučení onkologů. Onkologové navíc každých 6 měsíců opětovně potvrzují, že se pacient s onkologickým onemocněním nadále léčí.

Pomoc je pravidelná – veškeré peníze od dárců, Dobrých andělů, které na účet nadačního fondu přišly daný kalendářní měsíc, se rozdělují mezi rodiny nemocných vždy první pracovní den dalšího měsíce.

Kontakt pro média:
Michaela Bičíková
Marketing & PR manager
DOBRÝ ANDĚL, nadační fond
bicikova@dobryandel.cz
+ 420-734-859-301

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Novým vlastníkem U:fona se 1. prosince 2012 stal Air Telecom a.s.

Novým vlastníkem U:fona se 1. prosince 2012 stal Air Telecom a.s. Mobilní operátor U:fon tak získal strategického investora, je zcela bez...

Zavřít