Změna sazby DPH: od ledna 21 %

Změna sazby DPH: od ledna 21 %

  • Aktuálně nabízené a hojně využívané tarify S námi zůstávají beze změn
  • TWIST Našim a program Našim za dobití rovněž zachová současné ceny 

Od 1. ledna vstoupí v platnost novela Zákona o dani z přidané hodnoty, v jejímž důsledku se mění i daň u telekomunikačních služeb. Ta se zvýší ze současných 20 % na 21 %. Zvýšení sazby přinese zákazníkům změnu ceny služeb a tarifů. Tato drobná úprava bude aplikována na všechny služby, a to včetně minimálního měsíčního plnění využívaného u smluv s dotovanými zařízeními.

U většiny tarifů bude změna sazby plně respektována, základní cena zůstane zachována bez DPH a navýšení sazby se promítne až do koncové ceny s DPH. Aby však operátor tento přechod alespoň trochu svým zákazníkům usnadnil, rozhodl se u některých aktuálně nabízených tarifů (např. S námi, Internet Komplet) a vybraných doplňkových služeb (např. výměna SIM karty) nechat původní částku s DPH a ceny dorovnat. Základní cenu bez DPH tedy operátor sníží tak, aby koncová částka zůstala pro zákazníky stejná.

Předplacená služba Twist
I u předplacených karet chce operátor vyjít zákazníkům vstříc. Pro uživatele v současné době nejvíce využívaných karet TWIST Našim a u výhod z programu Našim za dobití zůstávají ceny vč. DPH také beze změny. Ostatní předplacené tarify podléhají nové sazbě DPH. Zachována zůstane i cena u dobíjecích kupónů.

Vyúčtování na přelomu roku 2012 a 2013
Zákazníci, kteří mají zúčtovací období od 1.–31. prosince, se řídí daní z roku 2012 a DPH na jejich faktuře bude ve výši 20 %. Klienti, kteří mají zúčtovací období přesahující z prosince do ledna 2013, se řídí pro srozumitelnost již aktuální daní, tedy na své faktuře uvidí jednotnou sazbu 21 %.

Všichni zákazníci budou o změnách informováni všemi dostupnými prostředky – přes SMS, Vyúčtování služeb, v Ceníku, brožurkách a veškeré informace budou rovněž zveřejněny na webu www.t-mobile.cz/zmenaDPH.

Mohlo by Vás zajímat:  Emporia v nabídce T-Mobile

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile zavádí jako první operátor nákup mobilních aplikací z faktury nebo kreditu

Jednoduché placení ve Windows Phone Store a v BlackBerry App World Mohou využít tarifní i Twist zákazníci T-Mobile jako první operátor...

Zavřít