HSPA+42 od T-Mobile nejen v Trutnově

HSPA+42 od T-Mobile nejen v Trutnově

  • Rychlý mobilní internet byl spuštěn v lednu ve čtyřech městech
  • Pro všechny tarify stahování až 42 Mbit/s
  • Rychlá data k dispozici i na MS v biatlonu

Datan Fofrič, věrný druh trenéra Zadara, se nyní vydal do Krkonoš, kde hledá nové lyžařské talenty a zároveň rozšiřuje mobilní síť HSPA+ 42. Ta umožňuje všem zákazníkům
T-Mobile stahovat data z internetu rychlostí až 42 Mbit/s, což už je pořádný fofr.

„Datan Fofrič u zákazníků boduje a počet uživatelů internetu stále roste. Klientům chceme přinášet jen to nejlepší a vyšší přenosová rychlost mezi to nejlepší rozhodně patří. Příznivci našeho internetu tak mohou svištět nejen na lyžích,“ říká Michal Podlucký, senior manažer řízení kategorie a produktů v T-Mobile.

Rychlá data HSPA+ 42 byla v průběhu prosince spuštěna v Berouně, Poděbradech, začátkem ledna pak v Nymburce a Jihlavě. Nyní nově přibyla i krkonošská města Trutnov a Vrchlabí.

Zákazníci budou moci využít rychlá data i při návštěvě Mistrovství světa v biatlonu, které se koná v Novém Městě na Moravě od 7. do 17. února. T-Mobile zde nasadí svou mobilní základnovou stanici s technologií HSPA+ 42. Závodníci, návštěvníci i Zadarův lyžařský tým tak budou mít jistotu, že se díky posílení sítě bez problémů dovolají a při sledování sportovních výkonů si přijdou na své i příznivci rychlého internetu.

V současné době mohou zákazníci využívat technologie HSPA+ 42, která umožňuje v maximální přenosové rychlosti svištět až 42 Mbit/s pro stahování, a to nejen ve vybraných částech Prahy a v Brně. Kromě již zmíněných pokrytých měst si tak signál HSPA+ 42 užijí zájemci i v Liberci, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi, Zlíně nebo Otrokovicích.

Ani obyvatelé ostatních měst si nemusejí zoufat, že je Datan Fofrič ještě nenavštívil. Více než 85 % populace totiž pokrývá síť 3G, která je v podání T-Mobile podle nezávislých testů (měření serveru DSL.cz) dlouhodobě nejrychlejší v Česku. Umožňuje stahování rychlostí až 21 Mbit/s.

Mohlo by Vás zajímat:  Grand a Grand PLUS: nové tarify s neomezeným voláním

Rychlá data HSPA+ 42 mohou již automaticky využívat všichni zákazníci s novými datovými tarify, kteří vlastní mobilní telefon nebo modem podporující tuto technologii.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]