Mobilní internet vs. poštovní holub a Ferrari – víme, kdo je nejrychlejší!

Mobilní internet vs. poštovní holub a Ferrari - víme, kdo je nejrychlejší!

  • Unikátní závod mezi Mladou Boleslaví a Libercem
  • Je lepší přepravovat data vzduchem, nebo po silnici?
  • Výherce tipovací soutěž získal iPad mini

Jak nejrychleji přenést data o velikosti 8 GB z Mladé Boleslavi do Liberce? T-Mobile přistoupil na netradiční výzvu a 13. ledna změřil síly, respektive rychlost svého mobilního internetu, s poštovním holubem a symbolem nadupaných sporťáků – Ferrari. Do dnešního dne mohli lidé tipovat na www.t-mobile.cz/zavod čas nejrychlejšího závodníka a soutěžit o iPad mini. Teď již víme, že vyhrál ten, kdo hlasoval pro Ferrari F430.

Na pomyslné závodní trase z Mladé Boleslavi do Liberce zvítězil automobilový závodník Michal Vorba s vozem Ferrari F430, s časem 1 hodina 2 minuty a 28 vteřin porazil o 4 minuty a 9 vteřin aktuálně nejrychlejší mobilní internet na trhu. „Holuba jsem se trochu obával, protože jsem vůbec nevěděl, co od něj můžu čekat,“ komentuje výsledek Michal Vorba. Poštovní holub Bedřich ale nakonec doletěl do cíle poslední, cesta mu trvala něco málo přes dvě hodiny.

„Do závodu jsme šli s tím, že to mohlo dopadnout jakkoliv. Z druhého místa máme radost, za dosažený čas se určitě nemusíme stydět. Chtěli jsme si vyzkoušet, jak naše síť obstojí v hodně netradičním srovnání – s ikonou rychlosti jako je Ferrari F430, které má maximální rychlost 315 km/h a poštovním holubem, který dokáže letět až 100 km/h. Toho našeho však trochu zradilo počasí,“ říká Denisa Fuksová, senior manažerka komunikace a médií T-Mobile.

Soutěž realizoval T-Mobile ve spolupráci s agenturou Cream Prague.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile: Sleva 30 % na vybrané tarify

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica otestovala hlasové hovory přes LTE

Společnost Telefónica se stala prvním mobilním operátorem, který uvedl revoluční technologii umožňující hladké a nepřerušované spojení telefonních hovorů ze sítě...

Zavřít