O2 TV zařazuje nový TV kanál Telka

Telefónica zařazuje sedmou TV stanici společnosti Nova Group nazvanou Telka do své programové nabídky. Diváci O2 TV se mohou těšit na staré známé televizní pořady, které odvysílala TV NOVA v uplynulých devatenácti letech. Nový televizní kanál se v nabídce objeví automaticky 22. února 2013 na pozici 122 a nabídne divákům zlaté okamžiky, které se staly synonymem pro televizní zábavu. Pro aktualizaci nabídky je třeba restartovat set-top-box.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Digitální televizi O2 TV lze získat v akční nabídce spolu s O2 internetem za 656 korun měsíčně. Zájemci tak získají rychlý a spolehlivý internet, O2TV Flexi až se 49 programy, přístup do TV Archivu, k Videotéce a O2 TV Nahrávání. Více informací najdete na www.o2tv.cz.

Na televizní obrazovky se s Telkou vrátí například Jan Rosák v legendárním pořadu Riskuj! nebo Petr Rychlý v soutěži Rychlý prachy. Chybět nebudou ani zábavné estrády a talk show s dalšími osobnostmi českého showbusinessu – Zlatá mříž, Zlatíčka, Horoskopičiny a další. Zavzpomínat mohou diváci také na první díly seriálů Pojišťovna štěstí, Policajti z předměstí, Ulice a Ordinace v růžové zahradě.

Mohlo by Vás zajímat:  Zákazníci O2 mají k dispozici nejrozsáhlejší dobíjecí síť v ČR