O2 TV zařazuje nový TV kanál Telka

Telefónica zařazuje sedmou TV stanici společnosti Nova Group nazvanou Telka do své programové nabídky. Diváci O2 TV se mohou těšit na staré známé televizní pořady, které odvysílala TV NOVA v uplynulých devatenácti letech. Nový televizní kanál se v nabídce objeví automaticky 22. února 2013 na pozici 122 a nabídne divákům zlaté okamžiky, které se staly synonymem pro televizní zábavu. Pro aktualizaci nabídky je třeba restartovat set-top-box.

Digitální televizi O2 TV lze získat v akční nabídce spolu s O2 internetem za 656 korun měsíčně. Zájemci tak získají rychlý a spolehlivý internet, O2TV Flexi až se 49 programy, přístup do TV Archivu, k Videotéce a O2 TV Nahrávání. Více informací najdete na www.o2tv.cz.

Na televizní obrazovky se s Telkou vrátí například Jan Rosák v legendárním pořadu Riskuj! nebo Petr Rychlý v soutěži Rychlý prachy. Chybět nebudou ani zábavné estrády a talk show s dalšími osobnostmi českého showbusinessu – Zlatá mříž, Zlatíčka, Horoskopičiny a další. Zavzpomínat mohou diváci také na první díly seriálů Pojišťovna štěstí, Policajti z předměstí, Ulice a Ordinace v růžové zahradě.

Mohlo by Vás zajímat:  Vyjádření ke sporu se společností LeeToo

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobilní internet vs. poštovní holub a Ferrari – víme, kdo je nejrychlejší!

Unikátní závod mezi Mladou Boleslaví a Libercem Je lepší přepravovat data vzduchem, nebo po silnici? Výherce tipovací soutěž získal iPad...

Zavřít