O2 vylepšuje tarif NA!DLOUHO: Volání v síti O2 za 0 Kč již po první minutě

Zákazníci s předplacenou O2 kartou a tarifem O2 NA!DLOUHO získávají jistotu, že za celý hovor v síti O2 zaplatí jen 6 korun – i když budou volat třeba hodinu. Každému z nich totiž bude účtována jen první minuta hovoru v ceně 6 Kč. Tato výhoda platí bez časového omezení a bez podmínky dobíjení kreditu.

„Pro zákazníky s předplacenou kartou je přehled nad výdaji za volání velmi důležitý. Proto jim nyní nabízíme předplacený tarif, se kterým se nemusí zabývat délkou svých hovorů – bez ohledu na to, jak dlouho volají, totiž zaplatí jen 6 korun za první minutu,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.
Ceny tarifu O2 NA!DLOUHO od 15. února
volání po 1. minutě v síti O2 0 Kč
minuta volání do všech sítí 6 Kč/
SMS do všech sítí 2 Kč

Noví zákazníci si mohou předplacenou O2 kartu s tarifem NA!DLOUHO pořídit od 15. února na všech O2 prodejnách a dalších prodejních místech O2. Stávající zákazníci s jiným tarifem si budou moci aktivovat tarif O2 NA!DLOUHO zasláním SMS ve tvaru TARIF NADLOUHO na číslo 999 111.

Na tarif NA!DLOUHO s trvalou výhodou volání v siti O2 za 0,- Kč po první minutě mohou přejít i stávající zákazníci tarifu O2 NA!DLOUHO, kteří si kartu pořídili před 15.2.

Mohlo by Vás zajímat:  Lidé nejlépe hodnotí mobilní internet od O2

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile si vybral dodavatele LTE infrastruktury

Ve výstavbě LTE sítě T-Mobile bude pokračovat společnost Huawei LTE se po Mladé Boleslavi rozšíří do dalších míst už v roce...

Zavřít