Vodafone odmění předobjednávky HTC One dárkem

Vodafone přinese svým zákazníkům nový a dlouho očekávaný model společnosti HTC s názvem HTC One. Navíc firemním i nefiremním zákazníkům, kteří si jej předobjednají na e-shopu, k němu nadělí dárek v podobě příslušenství HTC MediaLink HD. Ten dokáže propojit telefon s televizí prostřednictvím WiFi, což umožní například prohlížení fotek a videí z telefonu na velké úhlopříčce televize, bez složitého propojování pomocí kabelů.

„Věříme, že model HTC One má potenciál stát se jedním z nejprodávanějších telefonů v kategorii špičkových smartphonů,“ říká Michal Janda, který je ve Vodafonu zodpovědný za telefony a dodává: „Zákazníci, kteří si jej pořídí u nás, k němu navíc získají unikátní příslušenství v hodnotě 2 500 Kč.“

U Vodafonu bude možné předobjednat model HTC One již od 25. února. Prodej pak odstartuje 16. března ve všech prodejnách Vodafonu nebo na e-shopu www.vodafone.cz/eshop. Při zakoupení telefonu přes e-shop zákazníci navíc ještě získají slevu 1 000 Kč.

Model HTC One přináší do světa smartphonů několik technologických i designových novinek:

  • Tenké celohliníkové tělo dodává telefonu elegantnější dojem.
  • Bezkonkurenčně ostrý obraz díky displeji o velikosti 4,7 palce s rozlišením 468ppi.
  • Speciálně vyvinutý fotoaparát HTC Zoe™ s vylepšenou funkcí 360° panorama, se kterým uživatelé vyfotí i oblíbená přírodní panoramata má navíc světelnost f/2.0, a zaručí tak skvělé fotky i při zhoršených světelných podmínkách. Sekvenční snímání zase umožní výběr toho nejlepšího zachycení pohybu.
  • Nejnovější verze operačního systému Android Jelly Bean, Full HD obrazovka (1080p).
  • Dva přední stereo reproduktory umožní užít si bohatý, autentický zvuk.
  • Funkce HTC Sense TV, která změní telefon na dálkové ovládání pro většinu TV, set-top boxů a přijímačů
  • U Vodafonu bude k dispozici ve stříbrné variantě
Mohlo by Vás zajímat:  iPhone 4 se vrací do Čech. Vodafone jich má dostatek

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
HSPA+42 od T-Mobile nejen v Trutnově

Rychlý mobilní internet byl spuštěn v lednu ve čtyřech městech Pro všechny tarify stahování až 42 Mbit/s Rychlá data k dispozici i...

Zavřít