Frank Meywerk opouští T-Mobile CZ

Frank Meywerk opouští T-Mobile CZ

T-Mobile Czech Republic oznamuje personální změnu v top managementu: Frank Meywerk (48), výkonný ředitel technologického úseku, odchází ze společnosti, aby naplnil novou roli ve skupině Deutsche Telekom. Od 1. dubna 2013 bude členem nejvyššího vedení T-Mobile Netherlands a technologickým ředitelem v téže společnosti. Vystřídá zde Sietse Sijperdu, který se rozhodl skupinu opustit.

V rámci své nové pozice bude Frank Meywerk zodpovědný za technologickou strategii a plánování, implementaci, provoz a správu mobilních a pevných sítí pro hlas, data a IT systémy.

Frank Meywerk působí ve skupině Deutsche Telekom od června 2004, přičemž do TMCZ nastoupil v květnu 2009. Díky dlouhodobé strategii „nejrychlejší sítě“, kterou Frank Meywerk v oblasti výstavby a rozvoje sítě trvale prosazoval, se T-Mobile Czech Republic stal operátorem s nejrychlejší datovou sítí na trhu mobilních služeb. Frank také pomohl společnosti připravit se na další strategické kroky v této oblasti, včetně zavádění sítě LTE a s tím související aukce frekvencí. V neposlední řadě vedl úspěšná jednání, v jejichž výsledku se T-Mobile CZ stal prvním operátorem v České republice, který spustil sdílenou síť.

„Velice respektuji Frankovo rozhodnutí, ačkoli bych byl rád, kdyby pokračoval v naší úspěšné spolupráci. Rád bych Frankovi poděkoval za jeho výsledky i přínos k úspěchu T-Mobile Czech Republic a popřál mu mnoho úspěchů jak v soukromém, tak v pracovním životě,” komentuje situaci generální ředitel TMCZ Milan Vašina.

Výběrové řízení na pozici technického ředitele již probíhá a o jeho výsledcích vás budeme informovat. Dočasným vedením technologického úseku byl do chvíle jmenování nového ředitele pověřen Vladimír Klein.

Mohlo by Vás zajímat:  SDÍLENÝ INTERNET S TABLETEM ZA 299 KČ

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zákazníci T-Mobile holdují m-platbám

Zákazníci T-Mobile zaplatili v roce 2012 mobilem přes miliardu Kč T-Mobile m-platba: 71 % z objemu transakcí přes platební brány operátorů Zákazníci...

Zavřít