Jubilejní desátá AppParade

V kině BIO OKO se v pondělí 25. 2. 2013 již podesáté sešli fandové mobilních aplikací, aby si nechali představit ty nejzajímavější české kousky. A my jako partner akce jsme opět udělovali jedno z ocenění – Divokou kartu Vodafonu.

Tentokrát ji od nás dostal Jan Gruncl se svou aplikací s názvem Kde se (ne)kouří. Jak již její název napovídá, pomůže všem, kdo si ji do svého zařízení nainstalují, snadno rozlišit místa, která jsou nekuřácká, od těch, kde jsou milovníci tabáku naopak vítáni. Můžete si ji stáhnout jak do chytrých telefonů s Androidem, tak s iOS.

Diváků se tentokrát v sále sešlo opravdu mnoho a také aplikace držely laťku hodně vysoko. Více si o celé události můžete přečíst například v reportáži na Mediáři.

A tak, jako obvykle, jsme i tentokrát jednomu z diváků, který byl vylosován, udělali radost novým telefonem – jednalo se o zbrusu nový kousek, HTC One. Věříme, že bude výherci dobře sloužit!

A příští, jedenáctá AppParade? Na tu už se zase těšíme jako malí 🙂

Mohlo by Vás zajímat:  Nadace Vodafone podpoří každou povodňovou DMS ve své síti třemi korunami

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone má nového viceprezidenta oddělení Péče a prodeje

Novým viceprezidentem oddělení Péče a prodeje ve Vodafonu se od 1. března stal Jiří Báča. Funkci přebírá po dočasném viceprezidentovi...

Zavřít