Nová verze aplikace Můj Vodafone přinesla online platby

Vodafone vydal novou verzi aplikace Můj Vodafone, do které přibyla možnost dobít si kredit nebo zaplatit fakturu online prostřednictvím platební karty. Platbu lze navíc provést nejen na svém čísle, ale i na jakémkoliv jiném a zákazníci si nemusí pamatovat čísla svých karet. Společně s nedávno přidanými funkcemi jako je správa více telefonních čísel nebo widgety pro Android jde o nejkomplexnější a nejpřehlednější aplikaci na českém telekomunikačním trhu.

„Rozšířením aplikace Můj Vodafone opět vycházíme vstříc přání našich zákazníků, kteří toto zlepšení požadovali. Za každý nový námět jsme vděční a pracujeme s ním,“ říká Peter Baláž, manažer online péče ve Vodafonu a dodává: „Díky online platbě v reálném čase a správě více telefonních čísel mají zákazníci výrazně zjednodušené placení a přehled o útratách na všech svých číslec,  aniž by se museli opětovně přihlašovat.“

Aplikaci Můj Vodafone, ale i internetový přístup do mobilní samoobsluhy, mohou zákazníci využívat zcela zdarma jak v České republice, tak i ze zahraničí a nepřicházejí tím o zakoupeny objem dat.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone má nového viceprezidenta oddělení Péče a prodeje

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobilní operátor Air Telecom v roce 2013 přijme šedesát nových specialistů na telekomunikace

Nový vlastník mobilního operátora U:fon, Air Telecom, a.s., od začátku roku výrazně posiluje svůj zaměstnanecký tým. Tradiční český mobilní operátor...

Zavřít