Platba vyúčtování přes QR kód

Na začátku února vám přinesl Vodafone jako první operátor možnost zaplatit vyúčtování také pomocí QR platby.

Vedle online platby kartou, kterou Vodafone v lednu vylepšil o funkci zapamatování karty pro další platbu Vyúčtování, je QR platba dalším krokem ke zjednodušení procesu úhrady služeb. A od 1. března i pro zákazníky s papírovou fakturou!

QR kód zajistí automatické bezchybné vyplnění vašich údajů na platební příkaz, a umožní vám tak platbu jedním z nejbezpečnějších a nejpohodlnějších způsobů.

Nemusíte přepisovat jednotlivé platební údaje a bát se překlepů. Tato platební metoda je považována za jednu z nejmodernějších.

Při QR platbě stačí jen nasnímat kód chytrým telefonem, na kterém je funkční aplikace mobilního bankovnictví některé z vybraných bank, a potvrdit automaticky předvyplněný platební příkaz. QR kód najdete na svých elektronických, ale i tištěných Vyúčtováních, stejně jako v Internetové Samoobsluze.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone nabídne neomezené volání a SMS za nejlepší ceny na českém trhu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone zavedl platbu za vyúčtování přes QR kód

Na začátku února přinesl Vodafone jako první operátor svým zákazníkům možnost zaplatit vyúčtování také pomocí QR platby. Vedle online platby...

Zavřít