Vedením marketingové komunikace pověřen Jan Stanko

Vedením marketingové komunikace pověřen Jan StankoV čele marketingové komunikace T-Mobile stane 1. dubna 2013 Jan Stanko (1976), který v současné době pracuje jako senior specialista marketingové komunikace T-Mobile. Honza je absolventem Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Czech Institute of Advertising and Marketing Communication. Do oddělení marketingové komunikace společnosti T-Mobile nastoupil ihned po studiu v roce 2000 a firmě zůstal celých 13 let věrný.

Během magentové kariéry Honza posbíral zkušenosti z nejrůznějších oblastí marketingové komunikace – od tvorby brožur po rozsáhlé reklamní kampaně. Stál u zrodu řady úspěšných a populárních kampaní, jako byly Vánoce s Chuckem Norrisem, populární Fitko s Vojtou Kotkem a Lukášem Pavláskem (nezapomenutelné„ta-ble-ty“) či naposledy vánoční Skokani se Zadarem Volaničem.

Jan Stanko je ženatý, má dvě holčičky (3,5 a 6 let) a rodina je jeho největším koníčkem. Pokud mu přece jen vybude nějaký volný čas, rád cestuje (jeho nejoblíbenější destinací je Řecko) a hraje (velmi elegantním stylem) tenis. Miluje moderní technologie a vědecko-fantastickou literaturu, najmě pak Arthura C. Clarka.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile m-platba přes léto výhodněji

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 představuje internetovou samoobsluhu Moje O2 jako aplikaci pro chytré telefony

Internetová samoobsluha Moje O2 je nově k dispozici jako aplikace pro chytré mobilní telefony. Aplikace je dostupná pro telefony s...

Zavřít