Vodafone má nového viceprezidenta oddělení Péče a prodeje

Novým viceprezidentem oddělení Péče a prodeje ve Vodafonu se od 1. března stal Jiří Báča. Funkci přebírá po dočasném viceprezidentovi Pavlu Kosovi, který nadále v oddělení zůstává ředitelem. Báča si do Vodafonu přináší zkušenosti s online i maloobchodním prodejem a péčí o zákazníky z několika vedoucích pozic v bankovnictví.

Před příchodem do Vodafonu působil na vedoucích pozicích v mBank, PPF, CITIBANK, HVB Bank a Komerční bance, kde byl zodpovědný za strategie, rozvoj produktového portfolia nebo zvyšování počtu klientů. Na svém posledním působišti pomohl mimo jiné významně zvýšit podíl GE Money Bank na českém trhu.

Jiří Báča získal tituly na Vysoké škole finanční a správní v Praze a na Masarykově univerzitě v Brně v oborech Management a ekonomika a Finance a finanční služby.

Ve volném čase se nejraději věnuje aktivnímu odpočinku v podobě lyžování, tenisu, horského lezení a cestování.

Mohlo by Vás zajímat:  Novou tiskovou mluvčí Vodafonu se stane Markéta Kuklová

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
WiFi router s voláním zdarma v hodnotě 100 Kč – ukončeno k 31.12. 2011

Poskytovatel internetové telefonie Mikrotech se stal výhradním dodavatelem VoIP telefonních služeb pro nejnovější produkt společnosti TP-Link. Zákazníkům přináší nabídku bezdrátového...

Zavřít