Vodafone o víkendu zaktualizuje systémy

Vodafone provede o víkendu 29. – 31. března 2013 pravidelnou aktualizaci systémů péče o zákazníky. Pro její bezpečný průběh budou od pátku 18:00 do nedělního večera dočasně omezeny funkce samoobslužných systémů. To se týká Internetové, Mobilní, SMS a Hlasové Samoobsluhy a mobilní aplikace Můj Vodafone. Na běžný provoz sítě, tj. na hlasové, textové a datové služby nebude mít aktualizace žádný vliv. Pravidelné aktualizace technologických systémů umožňují Vodafonu přinášet zákazníkům nové zajímavé služby a technická řešení.

„Zákazníkům doporučujeme provést změny a aktivace služeb do pátečního poledne. Velice se zákazníkům omlouváme za dočasné snížení komfortu při změně služeb a děkujeme za pochopení,“ říká Jiří Pluháček, který je ve Vodafonu zodpovědný za realizaci tohoto projektu.

Blokace SIM karet:
Zákazníci s požadavkem blokace ztracené či odcizené SIM karty mohou během víkendu kontaktovat Linku péče o zákazníky 800 77 00 77. Ostatním požadavkům nebudeme moct během této doby vyhovět. Kontaktovat nás však mohou hned následující pracovní týden.

Dobíjení:
Během víkendu doporučujeme dobíjet prostřednictvím bankomatů, dobíjecích terminálů, internetového bankovnictví nebo pomocí služby MOBITO. Dobití přes jiné kanály nebude možné.

eShop a Vodafone park:
eShop Vodafonu bude i během víkendu objednávky bez problémů přijímat, ale zpracovány a rozeslány budou až po skončení aktualizace. Je proto třeba počítat s určitým zpožděním doručení zásilek. Server Vodafone park bude i během odstávky plně funkční.

Mohlo by Vás zajímat:  O Vánocích nemá být nikdo sám, výhodné volání pro rodiny a datová SIM karta za super cenu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile Rozjezdy potřetí pomohou podnikatelům

Na 84 regionálních vítězů a jednoho celostátního čekají věcné ceny v  hodnotě téměř 9 miliónů korun, finanční podpora podnikání a...

Zavřít