Vodafone zavedl platbu za vyúčtování přes QR kód

Na začátku února přinesl Vodafone jako první operátor svým zákazníkům možnost zaplatit vyúčtování také pomocí QR platby. Vedle online platby kartou, kterou Vodafone v lednu vylepšil o funkci zapamatování karty pro další platbu vyúčtování, je QR platba dalším krokem ke zjednodušení procesu úhrady služeb.

A to od 1. března i pro zákazníky s papírovou fakturou. QR kód zajistí automatické bezchybné vyplnění údajů na platební příkaz a umožní tak platbu jedním z nejbezpečnějších a nejpohodlnějších způsobů.

Zákazník již nemusí přepisovat jednotlivé platební údaje a bát se překlepů. Tato platební metoda platí za jednu z nejmodernějších.

Při platbě přes QR kód stačí jen rychle nasnímat kód chytrým telefonem, na kterém je funkční aplikace mobilního bankovnictví některé z vybraných bank a potvrdit automaticky předvyplněný platební příkaz. QR kód zákazníci naleznou na svých elektronických, ale i tištěných vyúčtování, stejně jako ve své Internetové Samoobsluze na https://samoobsluha.vodafone.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone spustil 3G pro celé Brno a 70 % populace Prahy, do roka pokryje desítky velkých měst

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Jubilejní desátá AppParade

V kině BIO OKO se v pondělí 25. 2. 2013 již podesáté sešli fandové mobilních aplikací, aby si nechali představit ty...

Zavřít