WiFi router s voláním zdarma v hodnotě 100 Kč – ukončeno k 31.12. 2011

Poskytovatel internetové telefonie Mikrotech se stal výhradním dodavatelem VoIP telefonních služeb pro nejnovější produkt společnosti TP-Link. Zákazníkům přináší nabídku bezdrátového routeru s kreditem na volání zdarma.

Zákazníci českých hypermarketů, e-shopů, distributorů a prodejců s elektronikou a výpočetní technikou mají v roce 2011 možnost zakoupit bezdrátový router TP-Link WR741ND Plus ve zvýhodněné sadě společně s kreditem na volání od VOIP poskytovatele Mikrotech a antivirovým softwarem AVG Internet Security na půl roku zdarma. Celá sada bude k dostání za cenu 649 Kč (podle prodejce).

Bezdrátový router TP-Link TL-WR741ND Plus poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 150 Mbit/s, podporuje přitom standardy IEEE 802.11b, 802.11g a 802.11n. K propojení se zbytkem domácí nebo firemní sítě slouží jeden port 10/100 Mbit/s WAN a čtyři LAN porty. Router podporuje šifrování 64/128 WEP a WPA/WPA2.

„Touto akcí bychom chtěli zákazníkům ukázat, že internetová telefonie je funkční i na bezdrátových sítích, proto jsme se rozhodli nabídnout stokorunový kredit na vyzkoušení našich služeb,“ řekl Marek Mencner z Mikrotechu.

Poskytovatel VoIP služeb Mikrotech navíc v minulém měsíci opět snížil ceny hovorného. Do mobilních sítí je tak možné nově volat od 1,59 Kč za minutu, do pevných sítí pak za 0,26 Kč za minutu. V praxi to tedy znamená, že za stokorunový poukaz, který k routeru dostanete zdarma, je možné provolat více než 300 minut do pevné sítě mimo špičku, nebo více než 50 minut do sítí mobilních při tarifikaci 1+1.

Mohlo by Vás zajímat:  Zobrazení mobilního čísla pro volané při volání z VoIP čísel.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nové diskusní fórum

V rámci neustálého zlepšování kvality služeb, jsme pro vás 1. 3. 2013 spustili nové diskusní fórum FAYN.  Naleznete zde podrobné informace...

Zavřít