Vodafone je již po sedmé hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Vodafone se stal partnerem 48. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Oba subjekty tak pokračují ve více než šestileté prověřené spolupráci. Vodafone letos návštěvníkům přinese jak možnost rezervovat vstupenky prostřednictvím SMS, tak praktickou mobilní aplikaci, která umožní nejen rezervovat vstupenky, ale i procházet katalog festivalu, či sestavit z nabídky filmů vlastní program.

[hana-code-insert name=’Adsense‘ /]

Navíc Vodafone již tradičně zákazníkům přinese zábavné aktivity v rámci konceptu „Užijte si ve Varech moře zábavy“. Koncept doprovázený netradičním vizuálem spojujícím klasické karlovarské panorama s mořským pobřežím zpříjemní návštěvníkům festivalu chvíle mezi projekcemi. V prostoru před Vřídlem tak vyroste pravá pláž, která bude sloužit nejen pro relaxaci, ale návštěvníci zde budou moci využít bezplatné wifi připojení, nebo si zasoutěžit.

Vodafone již potřetí připravil pro návštěvníky mobilní aplikaci KVIFF, v níž naleznou aktuální informace z festivalového dění, program kin a hlavně možnost zarezervovat si vstupenky na film. Aplikace pochází z dílny agentury Motion Media.

I letos Vodafone uspořádá golfový turnaj, kterého se zúčastní hráči z řad firemních zákazníků Vodafonu, herců a filmařů

Mohlo by Vás zajímat:  Jitka Schmiedová bude viceprezidentkou pro lidské zdroje Vodafonu