Vodafone získal další tři ceny v soutěži Zlatý středník

Již od roku 2000 oceňuje PR klub v soutěži Zlatý středník firemní média. Vodafone v této soutěži z celkem 13 kategorií zabodoval letos hned ve třech. Jako tradičně uspěl zákaznický časopis Čilichili i jeho online podoba na www.cilichili.cz, prvenství z loňského roku ve své kategorii obhájil také relativně nový Bizzone.

Za společnost Vodafone přebírali ocenění šéfredaktoři jednotlivých materiálů. Za časopis Bizzone a Čilichili Michal Schindler, v online kategorii cenu převzal Martin Pistulka. Bizzone byl vyhlášen jako nejlepší časopis pro firemní zákazníky. V kategorii časopisů pro nefiremní klientelu získalo Čilichili stříbro. Webové Čilichili vybrala porota jako nejlepší on-line prezentaci.

Magazín pro zákazníky Vodafonu ČILICHILI, který letos oslavil 100. vydání, vychází již 8. rokem. Patří v Česku nejen k B2C časopisům s nejdelší tradicí, ale i k lifestylovým měsíčníkům s nejvyšším nákladem. Za dobu své existence sesbíral řadu ocenění doma i v zahraničí. ČILICHILI je originální kombinací informací o produktech a službách Vodafonu a pořádně ostrého čtení.

Čtvrtletník Bizzone  vychází od roku 2011 a je určen pro firemní zákazníky Vodafonu. V časopise firmy naleznou především inspiraci jak uspět díky moderním komunikačním technologiím a další rady a tipy pro podnikání. Bizzone patří mezi ekonomická periodika lifestylového typu, který jasně dokazuje, že i o byznysu se dá psát s nadhledem a přitom seriózně.

Mohlo by Vás zajímat:  Dobíjecí kupony Vodafonu s DMS kampaněmi již v prodeji

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nejrychlejší datová síť O2 roste – nově pokryje Prahu

Prahu pokryjí desítky vysílačů LTE a budou přibývat další Brno přijde na řadu v říjnu 2013 připojení je k dispozici...

Zavřít