11. AppParade v Bio Oku

Nadšenci mobilních aplikací se jako každé 3 měsíce sešli v kině BIO OKO. Tentokrát to bylo v úterý 28. 5. 2013 a bylo na co se koukat. O vítězství bojovalo 22 soutěžících a my, jako partner akce, jsme zase ocenili jednoho z nich. Náš favorit dostal Divokou kartou pro následnou podporu aplikace.

Mezi nejrůznějšími vychytávkami pro chytré telefony a pohodlnější život nás zaujala aplikace Flinq, kterou za stejnojmený tým prezentoval Lukáš Bašta. Jde totiž o kombinaci poznámek a sociální sítě, protože úkoly si můžete zapisovat vy sami, nebo vám je můžou zadávat vaši přátelé. Současně má aplikace víc úrovní, takže za jednotlivé splněné úkoly sbíráte body a zvyšuje se tím vaše hodnota. Zatím je k dostání jen pro operační systém Android.

Diváků byl opět plný sál, technické problémy na začátku vyústili v platformu vtipů, a o zábavu i během prezentací (každý ze soutěžících měl jen 3 minuty) tak nebyla nouze.

O vítězi rozhodli diváci přímo v sále prostřednictvím poslaných SMS. Jako obvykle jsme pak odměnili jednoho z hlasujících, který byl vylosován, a dali mu nový HTC One SV.

Příští AppParade bude do tuctu a my se na ni už teď moc těšíme!

Mohlo by Vás zajímat:  Zákazníci rozhodnou, který DMS projekt má Vodafone ocenit

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
První plnohodnotný virtuální operátor v síti Vodafonu bude CENTROPOL TELECOM

Na základě nedávno uzavřené smlouvy otevře Vodafone svou síť prvnímu plnohodnotnému virtuálnímu operátorovi, společnosti CENTROPOL TELECOM. Jedná se o dceřinou...

Zavřít