LETOS TO S T-MOBILE CHCE ROZJET 408 PROJEKTŮ

LETOS TO S T-MOBILE CHCE ROZJET 408 PROJEKTŮ

Celkem až 84 vítězných nápadů si rozdělí ceny ve výši 9 milionů korun
Letos nově speciální kategorie pro studenty
Více projektů tentokrát přihlásili muži
Registrace na regionální semináře začala

Třetí ročník soutěže Rozjezdy společnosti T-Mobile uzavřel v neděli 5. května o půlnoci svou registrační bránu. Teď je na řadě odborná porota, která z rekordního počtu 408 přihlášených projektů bude vybírat ty nejlepší. Celkem 316 jich přitom je zapsáno do všeobecné kategorie, do nové studentské kategorie autoři zadali 92 nápadů. Nejvíce se činili v Praze, nejméně projektů je v Královéhradeckém kraji.

„T-Mobile spolu s partnery opět po roce poskytl příležitost k podpoře začínajícím podnikatelům v celé republice. Řada z nich je z regionů, kde je vysoká nezaměstnanost, mají tak na trhu práce méně příležitostí. Proto se jim snažíme maximálně pomoci a usnadnit jim startovací pozici,“ říká Petra Pavičová, manažerka společenské odpovědnosti v T-Mobile.

Ve třetím ročníku se objevuje řada zajímavostí:

  • Více se letos činili muži, zapsali celkem 210 nápadů.
  • Nejvíce plánů měli začínající podnikatelé z Prahy (108), ani Jihomoravský a Moravskoslezský kraj se však nenechaly zahanbit. Jih počítá 41 zajímavých novinek, sever pak 38. Naopak nejméně vložených projektů je v Královéhradeckém (9) a Libereckém (13) regionu.
  • Rovněž návštěvnost webových stránek v průběhu soutěže stoupla oproti loňskému ročníku téměř dvakrát, celkem stránky vidělo 42 618 unikátních návštěvníků. Nárůst návštěvníků zaznamenaly také stránky projektu na sociální síti Facebook, kde operátor využil marketingové kampaně.

Neméně zajímavé jsou i ceny, o které se ve třetím ročníku soutěží. Letos má celkem 84 vítězů možnost získat odměny v celkové hodnotě téměř 9 milionů korun, a to už může být značným hnacím motorem. Výhry do tohoto ročníku věnovaly kromě společnosti T-Mobile i partneři Česká spořitelna, Samsung, Svaz měst a obcí ČR, Jobs.cz, KnowHowKlub a Zalozfirmu.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile testuje prodej partnerských řešení

Stejně jako vloni je nejaktivnější skupina lidí ve věku 26–40 let. Nejvíce projektů se týká zdraví, péče, volnočasových aktivit, poradenství nejrůznějšího druhu, ale také oblasti vzdělávání či nejrozmanitějších služeb, jaké si jen člověk umí představit. Těšit se tak letos můžeme na rozjezd podnikatelů, kteří nabídnou například aplikace do mobilních telefonů pečující o zdraví, kurzy vaření, školky pro děti i seniory, kurzy běhu a cyklistiky, fotoslužby, keramickou dílnu, korálkářskou školu, recyklační studio nebo třeba speciální stezku pro zdravou chůzi bez bot.

Nejen soutěžící mají nyní možnost registrovat se na deset regionálních seminářů. V rámci nich proběhne řada zajímavých přednášek na aktuální témata spojená s rozjezdem byznysu – účastníci se tak mohou těšit například na novinky z oblasti internetového marketingu, moderních technologií nebo financí. Následovat budou již tradiční workshopy a také zasedání regionálních porot. Chybět nebudou ani praktické zkušenosti loňských výherců, kteří zájemcům poradí, kam se lokálně obrátit pro získání různých informací. V závěru seminářů pak vždy přijde na řadu vyhlášení vítězů daných krajů.

Z vítězných projektů jednotlivých krajů bude moci veřejnost vybrat celostátního vítěze, a to formou hlasování na webových stránkách projektu v období od 8. 7. do 18. 8. 2013.

Více informací zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
PRVNÍ ČTVRTLETÍ 2013: DALŠÍ RŮST DATOVÝCH SLUŽEB

Růst počtu zákazníků, zejména tarifních Více služeb za méně peněz V nejrychlejší síti v České republice přeneseno dvakrát více dat   První čtvrtletí...

Zavřít