Můj Vodafone má nový design a víc funkcí

Na vaše přání jsme vylepšili design a přidali několik funkcí v aplikaci Můj Vodafone.

Přidali jsme oblíbenou vysouvací postranní lištu pro přehlednost menu, se kterou je ovládání ještě pohodlnější. Na úvodní obrazovce jsme zachovali odkazy na nejpoužívanější služby, které tak mají uživatelé rychle k dispozici.

V aplikaci si nově i nefiremní tarifní zákazníci mohou vyhledat informace o své smlouvě nebo zobrazit stav v aktuálním zúčtovacím období. Také si můžou prohlédnout historii svého Minimálního měsíčního plnění.

Součástí novinek v aplikaci Můj Vodafone je i přehledný seznam prodejen Vodafonu, který je propojen s mapami, takže si zákazník může rychle vyhledat nejbližší prodejnu na kterémkoliv místě v České republice. Zobrazí se mu navíc i informace o otevírací době, adresa nebo kontaktní údaje. Prodejny jsou v seznamu seřazené od nejbližší k současné poloze uživatele.

Aplikaci Můj Vodafone, ale i internetový přístup do Mobilní samoobsluhy, mohou zákazníci využívat zcela zdarma jak v České republice, tak i ze zahraničí. A navíc tím nepřicházejí o zakoupený objem dat.

Mohlo by Vás zajímat:  Internet za polovinu si v létě aktivovalo téměř 40 tisíc zákazníků Vodafonu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Novou tiskovou mluvčí Vodafonu se stane Markéta Kuklová

Od května nastupuje na pozici tiskové mluvčí Vodafonu Markéta Kuklová. Ve funkci vystřídá Alžbětu Houzarovou, která po pěti letech působení...

Zavřít