T-MOBILE ROAMING V NOVÉM KABÁTĚ

T-MOBILE ROAMING V NOVÉM KABÁTĚ

Maximální zjednodušení nabídky volání a dat v zahraničí, nově pouze 3 zóny
Snížení cen v Evropě i mimo ni
Rozšíření datových balíčků Travel&Surf na celý svět, snížení cen

Prázdniny a letní dovolené se nezadržitelně blíží a T-Mobile připravil pro zákazníky novou nabídku volání a dat v zahraničí. S novým tarifem T-Mobile Roaming dochází k maximálnímu zjednodušení služeb v cizině: rozdělení destinací pouze na základní 3 zóny, datový roaming představí 2 balíčky Travel&Surf, nechybí velmi zajímavé ceny. Nabídka bude spuštěna 15. května.

„S otevřením letní sezóny zákazníci levnější volání a přehlednější nabídku jistě uvítají. Pevně doufáme, že ke krásným zážitkům z cest přispějí i naše služby,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů T-Mobile.

T-MOBILE ROAMING
Roaming bude nově rozdělen pouze do 3 základních zón, přičemž klienti neplatí ani za měsíční paušál, ani za aktivaci.

  • Zóna 1: Do první skupiny patří všechny země EU a Norsko, Lichtenštejnsko, Island. Zákazníky jistě potěší, že v těchto nejvíce vytížených destinacích dochází ke snížení cen, např. u odchozích hovorů o 1,20 Kč. Rovněž dochází ke snížení ceny dat o 7 Kč za 1 MB.
  • Zóna 2: Sem patří zbytek Evropy + některé vybrané státy. Jde o USA, Kanadu, Egypt, Rusko, Čínu a Izrael. Zároveň se v této skupině sníží ceny.
  • Zóna 3: Zbytek světa.

Pokud tedy například vyrazí zákazník na dovolenou do země faraónů a pyramid – Egypta, který byl přesunut z původní zóny 3 do nové skupiny 2, ušetří na odchozím volání téměř 20 Kč za minutu, u příchozího hovoru pak více než 24 Kč za minutu. Jeden MB dat pak surfaře v této destinaci vyjde dokonce o 345 Kč méně.

ZÓNA ODCHOZÍ HOVORY PŘÍCHOZÍ HOVORY SMS MMS INTERNET (Kč/MB)
1 – EU, Norsko, Island Lichtenštejnsko, Chorvatsko 7,47 2,18 2,48 12,00 14,00
2 – zbytek Evropy, USA, Kanada, Rusko, Čína, Izrael, Egypt 35,00 18,00 9,60 16,60 75,00
3 – zbytek světa 69,00 49,00 14,60 21,60 360,00
Mohlo by Vás zajímat:  3G od T-Mobile v dalších pěti městech

Ceny jsou uvedeny v Kč s DPH. Příchozí hovory se u zóny 1 účtují po vteřinách (1+1), u odchozích hovorů prvních 30 vteřin a poté po vteřinách (30+1), data po 1 kB. Pro zóny 2 a 3 platí u odchozích i příchozích hovorů tarifikace 60+60, data po 10 kB.

DATA ROAMING
K vylepšení nabídky a zajímavému snížení cen dochází také v oblasti datového roamingu. Příznivci surfování v zahraničí si mohou vybrat ze dvou balíčků Travel&Surf, jejichž platnost byla rozšířena na celý svět:

  • Travel&Surf na den – platnost 24 hodin
  • Travel&Surf 50 MB – platnost balíčku 30 dní

Zákazníci si aktivují objem dat v jednotlivých zónách podle vlastní potřeby s možností dokoupit si jednoduše další po vyčerpání balíčku. Travel&Surf 50 MB za lepší cenu a s delší platností mohou klienti využít flexibilně – ať už jedou do zahraničí na pár dnů, týden, 14 dní nebo celý měsíc.

ZÓNA Travel&Surf na den Travel&Surf 50 MB
(do 3 MB) (3-20 MB)
1 – EU, Norsko, Island Lichtenštejnsko, Chorvatsko 24 70 185
2 – zbytek Evropy, USA, Kanada, Rusko, Čína, Izrael, Egypt 60 240 850
3 – zbytek světa 180 725 2 750

Ceny jsou uvedeny v Kč s DPH.

Pro aktivaci balíčku stačí odeslat zdarma SMS ve tvaru např. TRAVEL DEN 1 nebo TRAVEL 50MB 1 (koncové číslo podle zóny) na 4603, nebo ji provést v Můj T-Mobile. Aktivace je zdarma.

Ti, kteří cestují a surfují v zahraničí pravidelně, mohou využít ještě Travel&Surf 50 MB Nastálo. Tento balíček je stále aktivní, ale začne se účtovat až v momentě, kdy zákazník začne skutečně surfovat. Není tedy potřeba nic zapínat a vypínat, aktivovat, ani nikam volat.

Původní balíčky  World Class, Příchozí hovory Evropa, Roamingové zvýhodnění EU, Roamingové datové zvýhodnění EU, BlackBerry roaming, Travel&Surf na týden a Travel&Surf na měsíc, které již nevyhovují aktuálním potřebám zákazníků nebo s novou nabídkou přestaly dávat smysl, budou zrušeny. Všem klientům (s výjimkou Rámcových smluv a Smluv významného zákazníka) bude T-Mobile Roaming aktivován automaticky s prvním prázdninovým dnem, tedy 1. července. Zvýhodnění Cestovatel zůstane původním uživatelům zachováno, nabízet se však k novým aktivacím již nebude.

Mohlo by Vás zajímat:  Fond T-Mobile i letos podpoří regiony

Všichni klienti, kterých se změny týkají, budou včas informováni prostřednictvím všech dostupných kanálů – SMS, zprávy na faktuře a webu T-Mobile.

Více informací na www.t-mobile.cz/roaming.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
TRANSAKCE T-MOBILE/ T-SYSTEMS DOKONČENA

Včerejším dnem, tedy 2. 5. 2013, nabyla účinnosti Smlouva o prodeji a nákupu 100 % akcií společnosti T-Systems Czech Republic...

Zavřít