T-MOBILE SE STAL OFICIÁLNÍM PARTNEREM ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO TÝMU

T-MOBILE SE STAL OFICIÁLNÍM PARTNEREM ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO TÝMU Partnerství s Českým olympijským týmem uzavřeno do roku 2016
T-Mobile doprovodí sportovce na hry v Soči a Rio de Janeiru
Olympijský tým bude vybaven technologiemi a službami operátora
Pro fanoušky připravena řada zajímavých aktivit

T-Mobile se stal oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Partnerství je uzavřeno do roku 2016, operátor tedy doprovodí české sportovce na OH v Soči a v Rio de Janeiru. Vedle dlouholeté podpory české fotbalové reprezentace jde o další významnou aktivitu společnosti T-Mobile na poli sportu.

„Olympiáda spojuje celý národ, fanouškům přináší nezapomenutelné zážitky a sportovce motivuje k co nejlepším výkonům. Stejně tak my prostřednictvím svých služeb spojujeme lidi a umožňujeme jim komunikovat, bavit se a sdílet své zážitky,“ vysvětlila rozhodnutí operátora podpořit právě olympijský tým Markéta Vychytilová, manažerka sponsoringu a akcí T-Mobile.

„Komunikace je v dnešním světě základ. T-Mobile to ví lépe než kdo jiný, je inovativní a udává v této oblasti trendy. Hledá stále nové výzvy, což má společné se sportovci. Těším se na vzájemnou spolupráci i společné projekty,“ řekl Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru.

Partnerství se primárně týká dvou sportovních svátků: XXII. zimních olympijských her v ruském Soči (2014) a Her XXXI. olympiády v brazilském Rio de Janeiru (2016). T-Mobile v jeho rámci vybaví sportovce svými službami a pro fanoušky připraví celou řadu aktivit, které jim zpříjemní zážitky z olympiády.

Mohlo by Vás zajímat:  Silvestr 2010 ve znamení hovorů

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-MOBILE ROAMING V NOVÉM KABÁTĚ

Maximální zjednodušení nabídky volání a dat v zahraničí, nově pouze 3 zóny Snížení cen v Evropě i mimo ni Rozšíření datových...

Zavřít