T-MOBILE SE STAL PARTNEREM HUDEBNÍHO FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA

T-MOBILE SE STAL PARTNEREM HUDEBNÍHO FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA

Sleva 10 % na vstupenky na Colours of Ostrava pro zákazníky T-Mobile
Speciální festivalová aplikace
Pokračující podpora festivalu Rock for People
Prezentace na letních festivalech ve stylu Sci-fi City

T-Mobile oznamuje své partnerství s festivalem Colours of Ostrava, který letos proběhne od 18. do 21. července v ostravských Dolních Vítkovicích. Operátor tak po festivalu Rock for People, v jehož podpoře i nadále pokračuje, spojil své jméno s další významnou hudební akcí. T-Mobile od dnešního dne nabízí svým zákazníkům 10% slevu na celofestivalové vstupenky na Colours of Ostrava. Navíc pro tuto akci poprvé v její historii připravuje speciální festivalovou aplikaci, která bude mimo jiné poskytovat řadu praktických a užitečných informací.

Prezentace společnosti na letošních dvou velkých festivalech se ponese v duchu Sci-fi City. „Chceme lidem ukázat, jak si mohou díky smartphonům a mobilním aplikacím ulehčit život nejen na festivalu i v reálném životě. Zdlouhavé vyplňování papírových formulářů či placení hotovostí se ve Sci-fi City stane minulostí,“ říká Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí T-Mobile. V rámci prezentace bude představena také mobilní aplikace Sci-fi City, která návštěvníkům nabídne nevšední možnosti zpestření a zjednodušení festivalového života. O této neobvyklé aplikaci budeme v dohledné době informovat podrobněji.

Další významnou aktivitou operátora v oblasti hudby v roce 2013 je celoroční on–line soutěž o vstupenky na vybrané koncerty světových hudebních hvězd s názvem t-music Amazing Tour. V každém kvartále se soutěží ve dvou kolech. Výherci prvního z nich se mohou těšit na exkluzivní zájezd na koncert v zahraničí, u nějž jim společnost hradí také cestu, ubytování v hotelu, případně i další program.

Více informací na stránkách t-music.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  3G služby nyní v Brně a v Plzni

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabídne neomezené volání pro všechny předplacené karty za 20 korun

Po úspěšném uvedení Karty se vším všudy, která nabídla neomezené volání v síti Vodafone, mohou tento benefit využívat zákazníci již...

Zavřít