U:fon mění v Brandýse vysílač, očekává se snížení kvality signálu

MobilKom, a. s., český operátor poskytující mobilní a pevné připojení a hlasové služby pod značkou U:fon, provede koncem května plánovanou výměnu a přeladění vysílačů v Brandýse nad Labem na ulici Kralupská. V průběhu výměny se může měnit kvalita i síla signálu pro přibližně stovku uživatelů služeb. Výměna potrvá zhruba měsíc.

„O tomto víkendu dojde k plánované výměně a přeladění vysílače U:fon z důvodu vytížení. V průběhu výměny se může měnit kvalita i síla signálu. Společnost MobilKom, a.s. se zákazníkům za tyto nepříjemnosti omlouvá,“ říká Aleš Kacl, tiskový mluvčí operátora U:fon.

Konkrétně se jedná o základnovou stanici – Brandýs nad Labem ulice Kralupská 1714. Dostupnost signálu v ostatních částech České republiky zůstává nezměněna. „Zákazníky budeme okamžitě informovat, jakmile dojde k úplnému obnovení dostupnosti služeb,“ dodává Aleš Kacl. Technické oddělení soustředí veškeré své kapacity na urychlení výměny zlepšení služeb.

Mohlo by Vás zajímat:  Reakce mobilního operátora Air Telecom na nepravdivé informace dTestu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-MOBILE SE STAL PARTNEREM HUDEBNÍHO FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA

Sleva 10 % na vstupenky na Colours of Ostrava pro zákazníky T-Mobile Speciální festivalová aplikace Pokračující podpora festivalu Rock for...

Zavřít