Vodafone o víkendu aktualizuje systémy

Z důvodu spuštění nových neomezených tarifů Red bude Vodafone o víkendu 25. – 26. května 2013 provádět aktualizaci systému. V důsledku aktualizace dojde od soboty 18:00 do nedělního večera k dočasnému omezení funkce Internetové, Mobilní, SMS, Hlasové Samoobsluhy a aplikace Můj Vodafone. Na běžný provoz sítě, tj. na hlasové, textové a datové služby nebude mít aktualizace žádný vliv.

Zákazníci s požadavkem blokace ztracené či odcizené SIM karty mohou během víkendu kontaktovat Linku péče o zákazníky 800 77 00 77. Ostatním požadavkům nebude možné během této doby vyhovět. Kontaktovat nás můžete následující pracovní týden.

Zákazníkům s aktivními předplacenými kartami doporučujeme dobíjet během víkendu přes bankomaty nebo dobíjecí terminály. Transakce zadané přes jiné dobíjecí kanály budou zaznamenány a zpracovány až po skončení plánované odstávky. Aktivaci nových SIM karet doporučujeme provést až po víkendu.

eShop Vodafonu bude i během víkendu objednávky bez problémů přijímat, ale zpracovány a rozeslány budou až po skončení aktualizace. Je proto třeba počítat s určitým zpožděním doručení zásilek. Server Vodafone park bude i během odstávky plně funkční.

Zákazníkům doporučujeme provést změny a aktivace služeb do sobotního poledne.

Omlouváme se za dočasné snížení komfortu při změně služeb a děkujeme za pochopení.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone zakázkou pro ministerstvo posiluje ve státní správě

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone zpochybňuje podmínky nové aukce

Společnost Vodafone dnes Českému telekomunikačnímu úřadu odeslala připomínky k návrhu podmínek nové aukce kmitočtů. Společnost Vodafone je znepokojena postupem ČTÚ,...

Zavřít