VÝSTAVBA HSPA+ 42 POKRAČUJE

VÝSTAVBA HSPA+ 42 POKRAČUJE

Další tři města s rychlým mobilním internetem
HSPA+ 42 na 720 vysílačích
3G síť T-Mobile je podle nezávislého měření již 19 měsíců nejrychlejší

T-Mobile spouští HSPA+ 42 v dalších třech městech. Užít si rychlou jízdu tak mohou nově  v Hradci Králové, Plzni, do konce měsíce pak přibudou ještě Karlovy Vary a centrum Prahy. Aktuálně tedy vysokorychlostní technologie pokrývá 20,46 % populace 720 základnovými stanicemi. Pozadu však nezůstává ani technologie 3G, jejíž meziroční nárůst objemu přenesených dat vykazuje 110 % a dvojnásobně stoupl i hlasový provoz.

„Ve vylepšování naší sítě nepřestáváme. Chceme zákazníkům umožnit co nejlepší uživatelskou zkušenost s výbornou kvalitou, umožňující opravdu rychlé datové přenosy. Například v technologii 3G prokazatelně nejrychlejší jsme, potvrzují to i nezávislá měření serveru DSL.cz, kde jsme již po 19. v řadě za sebou zvítězili,“ říká Michal Podlucký, senior manažer řízení kategorie a produktů T-Mobile.“

Začátkem roku operátor pokryl HSPA+ 42 území měst Olomouc, Pardubice, Nymburk, Jihlava, Trutnov, Vrchlabí a pražského Letiště Václava Havla. Technologii, která umožňuje surfovat v maximální přenosové rychlosti až 42 Mbit/s pro stahování, si ale užívají i obyvatelé Brna, Liberce, Českých Budějovic, Mladé Boleslavi, Zlína, Otrokovic, Poděbrad, Berouna a části Prahy.

Ačkoli se procento populace nezdá nijak vysoké, signál z měst pokrývá také přilehlé lokality. Celkem se tak z rychlého surfování mohou radovat rovněž v dalších 67 obcích, mezi něž patří i vísky s kouzelnými jmény Vráto, Spojil, Plandy, Úsilné, Písty i Křečkov a Žabovřesky. Dále zde najdeme malebné Praskačky, Hůry, Pátek, Lelekovice nebo Modřice a celou řadu dalších zajímavých míst.

Operátor se svým zákazníkům snaží opravdu přinést maximum – proto také posílil signál nejrychlejšího internetu mobilní základnovou stanicí i během populárního festivalu Majáles, který proběhl začátkem května v Brně. Stejně spolehlivý servis a plnou podporu přinese i návštěvníkům Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě, který se bude konat již tento týden, 24. – 26. května.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE ZAVÁDÍ JAKO PRVNÍ NÁKUP KREDITŮ DO HER NA FACEBOOKU V MOBILU

Rychlá data HSPA+ 42 mohou již automaticky využívat všichni zákazníci s novými datovými tarify, kteří vlastní mobilní telefon nebo modem podporující tuto technologii.

Více informací zde.

Výsledky rychlostního měření zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
U:fon mění v Brandýse vysílač, očekává se snížení kvality signálu

MobilKom, a. s., český operátor poskytující mobilní a pevné připojení a hlasové služby pod značkou U:fon, provede koncem května plánovanou...

Zavřít