Vyúčtování faktur (aktualizace)

Pokud platíte za naše služby zpětně (tedy na základě vystavené faktury), během pátku 24. 5. 2013 Vám přišla faktura. Ovšem za březen a následně ve druhém e-mailu dne 25. 5. za duben. První fakturu prosím ignorujte, máte ji s největší pravděpodobností již zaplaecnou. Podstatná je faktura za duben v druhém e-mailu

Za drobné prodlení se omlouváme. Vyúčtování nám vzhledem k dočasnému provozu dvou systémů zabralo více času. Předzvěstí intenzivní práce na zlepšování našich služeb budiž přehlednější informace o přidělených volných minutách, než tomu na fakturách bylo v minulosti.

V ojedinělých případech se může stát, že na faktuře najdete nějaký nesoulad. Pokud jste již psali požadavek na fakturace@fayn.cz, vyčkejte prosím reakce zákaznické podpory. Tamtéž se též můžete obrátit s hlášením nových dotazů na vyúčtování.

Mohlo by Vás zajímat:  Super TABLET ZDARMA! Nebo libo mobil?

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Internetová samoobsluha Moje O2 nyní i pro firmy

Přehled všech využívaných služeb od O2 a možnost jejich nastavení nabízí internetová samoobsluha Moje O2 nyní také podnikatelům a menším...

Zavřít