Změny v dozorčí radě a ve výboru pro audit společnosti Telefónica Czech Republic, a.s.

V pondělí 6. května 2013 se v pražském sídle společnosti Telefónica Czech Republic konalo pravidelné zasedání dozorčí rady a dalších orgánů společnosti. Na základě jednání došlo k několika změnám ve složení dozorčí rady a výboru pro audit. 

Na svou funkci člena dozorčí rady rezignovali členové pan Ángel Vilá Boix, paní Patricia Cobian a pan Enrique Medina. Zároveň byl dozorčí radou kooptován nový člen, pan Ivan Varela, ředitel strategických priorit společnosti Telefónica Europe.

Na funkci předsedkyně a členky výboru pro audit se rozhodla rezignovat paní Eva Castillo, předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Telefónica Europe. Na uvolněné místo člena výboru nastoupil dosavadní náhradní člen, pan Borja de Nicolás, ředitel strategického plánování a schvalování projektů společnosti Telefónica Europe.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 Kachničky – jedna z nejefektivnějších kampaní na českém Facebooku

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica v prvním čtvrtletí roku posílila své postavení na trhu

Počet zákazníků mobilních služeb stoupl meziročně o 2,2 %. Během prvního čtvrtletí přibylo 43 tisíc tarifních zákazníků a 36 tisíc...

Zavřít